ନିଜ ଭାଣିଜୀଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ପ୍ରଭୁ ଦେବା? 9 ବର୍ଷ ତଳେ ହୋଇଥିଲା ଛାଡପତ୍ର…

ଭାରତର ଶ୍ରେଷ୍ଠ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଏବଂ ଡାନ୍ସରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଭୁ ଦେବାଙ୍କୁ ଗଣାଯାଏ | ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ସେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ସେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ କିଛି ସୂତ୍ର ଦାବି କରୁଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଭୁ ଦେବା ଶୀଘ୍ର ନିଜ ଭାଣିଜୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରଭୁ ଦେବା ଆଜିକାଲି ନିଜ ଭାଣିଜୀଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି। ତେବେ ଏହି ଖବର ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରଭୁ ଦେବା କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ଟିମ ତରଫରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସରକାରୀ ବିବୃତ୍ତି ଆସିନାହିଁ।

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ, କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପ୍ରଭୁ ଦେବା 1995 ରେ ରାମଲତା ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ବିବାହରୁ ତାଙ୍କର ତିନୋଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବଡ ପୁଅ 2008 ରେ କର୍କଟ ରୋଗରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିବାଦ ହେତୁ ପ୍ରଭୁ ଦେବା ଏବଂ ରାମଲତାଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ମଧ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା |

2011 ରେ ବି.ଭି ରାମଲତାଙ୍କ ସହ ଛାଡପତ୍ର ହେବା ପରେ ପ୍ରଭୁ ଦେବା ଏକକ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ 47 ବର୍ଷ ବୟସ ଏବଂ ଯଦି ତାଙ୍କ ଭାଣିଜୀ ସହିତ ତାଙ୍କର ବିବାହ କଥା ସତ୍ୟ ପ୍ରମାଣିତ ହୁଏ ତେବେ ଏହା ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ହେବ |

କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୟନତାରାଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭୁ ଦେବାଙ୍କ ନାମ ଜଡିତ ଥିଲା। ତେବେ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ରେକଅପର ଖବର ଆସିଥିଲା। ସେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ରାମଲତା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ନୟନତାରା ତାଙ୍କ ଘର ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଚୋରି କରିଛନ୍ତି ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯାଉ |

2012 ରେ ପ୍ରଭୁ ଦେବା ଏବଂ ନୟନତାରା ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ବ୍ରେକଅପ୍ ଉପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ 100 ପ୍ରତିଶତ ଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ କିଛି ଠିକ୍ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ନୟନତାରା ପରେ ପ୍ରଭୁ ଦେବାଙ୍କ ନାମ ତାଙ୍କ ଭଣଜା ସହିତ ଜଡିତ ଅଛି | ଅନେକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଟିକେ ଅଜବ ମନେ କରୁଛନ୍ତି |

କାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ପ୍ରଭୁ ଦେବାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ରାଧେ: ୟୋର ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଭାଇ’ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆସିବ। ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଡାନ୍ସ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରଭୁ ଦେବା ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି | ସେ ଅନେକ ତାମିଲ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ‘ପୋନ ମନିକଭେଲ’ ରେ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପୋଲିସବାଲା ବନିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଏହା ତାଙ୍କର 50 ତମ ଫିଲ୍ମ ହେବ |

Share Your Views In Comments Below

comments