ଘରକୁ ନୁଆ ଭାଉଜ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କର ବଢିଗଲା Tension, ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ, କହିଲେ ଭାଉଜ…

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଘରେ ଆଜିକାଲି ଏକ ବିବାହ ପାର୍ଟିର ପରିବେଶ ଅଛି | କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଭାଇ କରଣ ବିବାହିତ ଏବଂ କଙ୍ଗନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନୂତନ ସୁନ୍ଦର ଭାଉଜଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ରଙ୍ଗୋଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କ ଭାଉଜ ଏବଂ ଭାଇଙ୍କ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ସମସ୍ତ ବିବାହ ରୀତିନୀତିର ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ମନେହୁଏ | କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଯୋଡିରେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଏବଂ ଭାଉଜଙ୍କ ଫୋଟୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

କଙ୍ଗନା ଏ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି
ଏହି ଖୁସିର ବାତାବରଣରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ମଧ୍ୟ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି | କଙ୍ଗନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭାଉଜ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ପ୍ରକଟ କରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଭାଇ କରଣ ଏବଂ ଭାଉଜ ଅଞ୍ଜଳିଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଫୋଟୋ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, କରଣ ଏବଂ ଅଞ୍ଜଳି, ଏହି ସୁନ୍ଦର ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଆଶୀର୍ବାଦ କରନ୍ତୁ।

ଆଜି ଆମ ଭାଉଜ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଛନ୍ତି | ଆମେ ସମସ୍ତେ ବହୁତ ଖୁସି, କିନ୍ତୁ ଅଞ୍ଜଳିଙ୍କ ପିତାମାତା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରି ମୋର ହୃଦୟ ଭାରି ହୋଇଯାଉଛି | ଆଜି ସେ ତାଙ୍କ ହୃଦୟର ଏକ ଖଣ୍ଡ କାଟି ଆମକୁ ଦେଲେ | ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଘର ନିଛାଟିଆ ହୋଇଥିବ | ତାଙ୍କ ଘରର ଗୋଟିଏ କୋଠରୀ ଖାଲି ହୋଇଗଲା। ପ୍ରକୃତରେ, କନ୍ୟା ଦାନଠାରୁ ଅଧିକ ଦାନ ଆଉ ନାହିଁ |

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଭଉଣୀ ରଙ୍ଗୋଲି ଚାନ୍ଦେଲ ମଧ୍ୟ ଭାଇ-ଭାଉଜଙ୍କ ଫୋଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସେ ଏହି ସୁନ୍ଦର ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ଦମ୍ପତ୍ତି ବେଶରେ କରଣ ଏବଂ ଅଞ୍ଜଲି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଏହି ଯୋଡି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ | ବିବାହ ସମୟରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସୁନ୍ଦର ପାରମ୍ପାରିକ ପୋଷାକରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

କଙ୍ଗନା ହିମାଚଳ ଭାଷା କହୁଥିବାର ଦେଖିଲେ
ନିକଟରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ମଧ୍ୟ ବିବାହର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅନେକ ବିବାହ ରୀତିନୀତି କରାଯାଉଛି | ଯେଉଁଥିରେ କଙ୍ଗନା ମଧ୍ୟ ବିବାହ ରୀତିନୀତି ସମ୍ପନ୍ନ କରିବା ସମୟରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ | ଭିଡିଓରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ହିମାଚଳ ଭାଷାରେ କଥା ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଇ ଅକ୍ଷତଙ୍କ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି
ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଅନ୍ୟ ଭାଇ ଅକ୍ଷତଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଲୋକ ଅକ୍ଷତଙ୍କୁ କଦଳୀ ପ୍ରୟୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ରୀତିନୀତି ବିଷୟରେ ସମସ୍ତ ସୂଚନା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ।

କଙ୍ଗନା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୋର ଭାଇ ଅକ୍ଷତଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ। ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ହିମାଚଳର ଏକ ପରମ୍ପରା | ପ୍ରଥମ ବିବାହ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ମାମୁଁ ଘରେ ଦିଆଯାଏ | ଅକ୍ଷତଙ୍କ ବିବାହ ନଭେମ୍ବରରେ ଅଛି, ଆଜିଠାରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯିବ |

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, 10 ବର୍ଷ ପରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ବିବାହର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ଅକ୍ଷତଙ୍କ ଭିଡିଓ ପରେ କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ଭାଇ କରଣଙ୍କ ହଳଦୀ ଉତ୍ସବ ର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଆଜିକାଲି କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥାଲାଇଭିର ସୁଟିଂରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments