ଓହଃ ତ ଏହି କାରଣ ପାଇଁ 3 ବର୍ଷ ବଡ଼ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ୍ୟରେ ବାହା ହେଇଥିଲେ ଅଭିଷେକ, ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ପଦାକୁ ଆସିଲା ସତ କଥା… ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ !!!

ବଲିଉଡରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦମ୍ପତି ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ନିଜକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ | କିଛି ଦମ୍ପତି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ବୟସରେ ବହୁତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଅଛି, କିନ୍ତୁ କୁହନ୍ତି ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ, ଏହି କଥା ଆମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କିଛି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ସାବ୍ୟସ୍ତ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି|

ଐଶ୍, ତାଙ୍କ ସମୟର ଜଣେ ପ୍ରମୁଖ ହିରୋଇନ୍, ଯାହାଙ୍କୁ ଆପଣ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ନାମରେ ଜାଣିଥିବେ, ଏକଦା ଆମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଦବଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲେ, ଉଭୟଙ୍କର ସବୁ ଜାଗାରେ ପ୍ରେମ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲି ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ବହୁ ଦିନ ଚାଲି ନଥିଲା, ଦୁଇଜଣ ହଠାତ୍ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ସେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଐଶ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସେମାନଙ୍କର ରୋକା ସମାରୋହ ହଠାତ୍ ଘଟିଗଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ‘ରୋକା’ ବିଷୟରେ ଜାଣି ନଥିଲେ,ଐଶ୍ ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ ‘ରୋକା’ କ’ଣ ଏବଂ ଏହା କିପରି ହୁଏ |

କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ସୁଖ ପାଇଁ ସେ ନଜାଣି ମଧ୍ୟ ରୋକା କରିଦେଲେ, ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅଭିଷେକଙ୍କଠାରୁ 3 ବର୍ଷ ବଡ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ ଅଭିଷେକ ନିଜ ଠାରୁ 3 ବର୍ଷ ବଡ଼ ଐଶଙ୍କୁ କାହିଁକି ବିବାହ କରିଥିଲେ? ଆପଣ ସମସ୍ତେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାବିବେ ଯେ ଐଶଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦେଖି ବିବାହ କରିଥିବେ |

କିନ୍ତୁ ଏହିପରି ଭାବିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଲ୍, ଭିତରର କଥା ଅନ୍ୟ କିଛି, ତା’ହେଲେ ଅଭିଷେକ 3 ବର୍ଷ ବଡ଼ ଐଶଙ୍କୁ କାହିଁକି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ସେ ନେଇ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ବିବାହ କରିବାର କାରଣ କ’ଣ ଥିଲା କହିଛନ୍ତି, ବିବାହ କରିବାର କାରଣ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦରତା ନୁହେଁ ବରଂ ଅନ୍ୟ କିଛି ଥିଲା |

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଐଶଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି କାରଣ ସେ ଜଣେ ସଫଳ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ସହିତ ମିସ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଐଶଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାର ସବୁଠାରୁ ବଡ କାରଣ ହେଉଛି ସେ ଜଣେ ଅନନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି, ତାଙ୍କ ଭିତରେ ଅନେକ ଖୁବିଆ ମିଳିଥାଏ, ଯଦିଓ ମୁଁ ଏହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି, ତଥାପି ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଗଲି |

ଅଭିଷେକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜଣେ ଏଭଳି ଐଶଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଯିଏ ରାତିରେ ବିନା ମେକଅପ୍ ରେ ରୁହନ୍ତି, ଏହି ସରଳତା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ, ଯେଉଁଠାରେ ଗୋଟିଏ ପଟେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟିପ୍ ଟପ୍ ରେ ରୁହନ୍ତି, ସେଠି ସେ ବେସି ମେକଅପ୍ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତା’ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି, ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଐଶ୍ 2007 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ |

ଐଶ୍ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଷେକ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିଲେ, କରିସ୍ମା କହିଥିଲେ ଯେ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କୁ ହୀରା ମୁଦି ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ, ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ନା କହିପାରିଲେ ନାହିଁ। କରିସ୍ମା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ପରି ସେ ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ପରି ଭଲ ପରିବାର ପାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ।

କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଦୁଃଖର ବିଷୟ ଯେ ଏହା ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା | ଯେତେବେଳେ କରିସ୍ମାଙ୍କ ଖୁଡି ନୀତୁ କପୁରଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଏହି ବିଷୟରେ କିଛି କହିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ, କୁହାଯାଏ ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଙ୍ଗି ଥିଲା ଏହାର କାରଣ ଥିଲା ଯେ ଜୟା କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ |

କିନ୍ତୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଜୟା କହିଥିଲେ ଯେ ଅଭିଷେକଙ୍କ କାରଣରୁ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗି ଥିଲା। ଭିତର ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ କରିସ୍ମା ବିବାହ ପରେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କରିସ୍ମାଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତି ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ଆଦ ପସନ୍ଦ ନଥିଲା, ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ କରିସ୍ମା ଶୁଣିନଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments