ଏବେ ମଙ୍ଗଳ ବଦଳାଇଲେ ନିଜର ଗତି, ଏହି 4ଟି ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ ଏହାର ଘୋର ଖରାପ ପ୍ରଭାବ, ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ …

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଭାରୀ ହେଲେ ବହୁତ କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡେ | ସେହି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ଅଭାବ ଦେଖାଯାଏ ଯାହାର ରାଶିରେ ଏହି ଗ୍ରହ ଭାରୀ ଥାଏ | ସମସ୍ତ ନଅଟି ଗ୍ରହ ସମୟ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କର ଗତିବିଧିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି ଏବଂ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧିରେ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ରାଶିଫଳକୁ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ | ଅକ୍ଟୋବର 4 ରୁ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ମିନ ରାଶିରେ ଓଲଟା ଗତି କରିବାକୁ ଯାଉଛି, ଏହା ପରେ ନଭେମ୍ବର 14 ରେ ଗ୍ରହ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବ | ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ଓଲଟା ଗତି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ଗତିବିଧି ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ଏବଂ ଅଧିକାଂଶ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏହା ଅଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ।

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ଗତିବିଧି ଯୋଗୁଁ ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଚିହ୍ନକୁ କିପରି ପ୍ରଭାବିତ କରିବ?

ମେଷ ରାଶି
ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଏହା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି
ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତଥାପି, ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଚାକିରିରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଅଫିସରେ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଏହାର ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ତେଣୁ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ | ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଜଣେ ଦୁଃଖଦ ଖବର ପାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି
ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗତିବିଧି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ସମ୍ପତ୍ତି କୁ ନେଇ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଆପଣ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ତୁଳା ରାଶି
କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ହେବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଚାପରେ ରହିବ | ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଗଠନ ହେଉଛି ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଠିକ୍ ରହିବ | ଯଦି କୌଣସି ରୋଗ ଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଠିକ ହୋଇଯିବ |

ବିଛା ରାଶି
ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ବିବାଦ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି
ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ତେଣୁ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | କେତେକ ଦୁଖର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମକର ରାଶି
ମସ୍ତିଷ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ଚାପ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାମ କରନ୍ତୁ ଏବଂ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | କାହା ସହିତ ଝଗଡା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ଯାହାଫଳରେ ଝଗଡାକୁ ଏଡାଯାଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି
ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଯାହା ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ |

Share Your Views In Comments Below

comments