ପୁଣି ଉଠିଲା Sushant Singh କେଶ: CBI ପଚାର ଉଚରା ବେଳେ ନିଜ ବୟାନ ବଦଳାଇ ଦେଲେ ରିୟାଙ୍କ ପଡୋଶୀ, କହିଲେ- 13 ତାରିଖ ଦିନ ରିୟା ସୁଶାନ୍ତ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବାର 4 ମାସ ବିତିଗଲାଣି। 14 ଜୁନ୍ ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରେ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା। ଗତ 4 ମାସ ମଧ୍ୟରେ, ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି | ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ତିନିଟି ଏଜେନ୍ସି ପରିବାର ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମେତ ବଲିଉଡର ଅନେକ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି। ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ବୋଲି କହୁଥିବାବେଳେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହାକୁ ହତ୍ୟା ମାମଲା ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି। ତେବେ ସିବିଆଇ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ନିକଟରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜୁନ୍ 13 ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିଥିବାର ଦାବି କରୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ସିବିଆଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି। ଏହି ମହିଳା ରିୟାଙ୍କ ପଡୋଶୀ | ସିବିଆଇର ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଏହି ମହିଳା ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିକୁ ବଦଳାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

ରିୟା – ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିଥିବା କଥାକୁ ମନା କରିଛନ୍ତି

ଏକ ମିଡିଆ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ଡିମ୍ପଲ୍ ଥାୱାନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ 13 ଜୁନ୍ ରାତିରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ରିୟାଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡିବାକୁ ଆସିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ଯେତେବେଳେ ସିବିଆଇ ଏହି ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବୃତ୍ତିକୁ ଓଲଟାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଡିମ୍ପଲ ସିବିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରିୟା ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ପରସ୍ପର ସହ ଦେଖିନାହାଁନ୍ତି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଡିମ୍ପଲ୍ ସିବିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜୁନ୍ 13 ରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନ୍ୟ କାହା ମୁଖରୁ ଶୁଣିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସିବିଆଇ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲା ​​ଯେ ସେ ସେହି ଦିନ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ରିୟାଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ପାରିବେ କି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବ୍ୟକ୍ତି କିଏ ତାହା ସେ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି।

ମିଥ୍ୟା ବିବୃତ୍ତି ନକରିବାକୁ ସିବିଆଇ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛି

ଡିମ୍ପଲଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଶୁଣି ସିବିଆଇ ତାଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇ କହିଛି ଯେ ଏଭଳି ମିଥ୍ୟା ବିବୃତ୍ତି କରିବା ଭୁଲ ଅଟେ। ସେହିଭଳି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଓକିଲ ସତୀଶ ମନଶେନ୍ଦ ମିଥ୍ୟା ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ରିୟାଙ୍କ ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ମିଥ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ କରି ଟିଭି ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ମିଥ୍ୟା ଦାବି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ତାଲିକା ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବେ। ତଦନ୍ତକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସେମାନେ ସିବିଆଇକୁ ଅନୁରୋଧ କରିବେ ବୋଲି ମନେଶିନ୍ଦ କହିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଡିମ୍ପଲ୍ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ରିୟାଙ୍କୁ ମିଡିଆରେ ଏକାଠି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦାବି କରିଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ଼ ଆସିବ | କିନ୍ତୁ ସିବିଆଇକୁ ଡିମ୍ପଲଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ପରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ସେ ହାଇଲାଇଟ୍ ହେବା ପାଇଁ ଯାହା ଶୁଣିଛନ୍ତି ତାହା ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments