NCB ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ନର୍ଭସ ହେଲେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ଓକାଳି ଦେଲେ ସବୁ ସତ କଥା …

ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ଡ୍ର-ଗ୍ସ କୋଣ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି। ଏଥିରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ସାରା ଅଲି ଖାନ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପରେ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ଭଳି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି। ଆଜି ଏନସିବି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡାକିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ 6 ଘଣ୍ଟା ଧରି ଏନସିବି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା।

ମୋର ଡ୍ର-ଗ୍ସ ସହିତ ଚାଟ୍ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ନେଇନାହିଁ – ଦୀପିକା

ଏହି ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ଏବଂ ମ୍ୟାନେଜର କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡ୍ରଗ୍ ଚାଟ କୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ। ତେବେ ସେ ନିଜେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜେ କୌଣସି ଡ୍ର-ଗ୍ସ ସେବନ କରିନାହାଁନ୍ତି। ଏହି ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ ଦୀପିକା ଘରକୁ ଚାଲିଗଲେ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ସେ ନିଜ ପାଇଁ 12 ଓକିଲଙ୍କ ଏକ ଟିମ୍ ଗଠନ କରିଛନ୍ତି | ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଦୀପିକା ଲିଖିତ ଭାବେ କୌଣସି ବିବୃତ୍ତି ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।


ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନର ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ଗିରଫ

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନର କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଉତ୍ପାଦକ ଶ୍ରୀଜୀ ରବି ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏନସିବି ତାଙ୍କ ଘରେ ଗଞ୍ଜେଇ ପାଇଥିଲା ।


ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର କ’ଣ କହିଥିଲେ?

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗଦେବା କଥା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପାର୍ଟିରେ ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଡ୍ର-ଗ୍ସ ଖାଇ ନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଡ୍ର-ଗ୍ସ ଚାଟ୍ ବିଷୟରେ ସେ ରିୟାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ରିୟା ତାଙ୍କ ଘରେ ଡ୍ରଗ୍ ଛାଡିଛନ୍ତି ଏବଂ ତା’କୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏନସିବି ପକ୍ଷରୁ ଚାରି ଘଣ୍ଟା ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା।

Share Your Views In Comments Below

comments