ପଚରା ଉଚରା ବେଳେ ସକେଇ ସକେଇ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, NCB ଅଧିକାରୀ ମାନେ କରିଲେ ତାଗିଦ, କହିଲେ ଯେତେବଳେ ନେଇ…

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଦନ୍ତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଙ୍ଗେଲରୁ କରାଯାଉଛି। ଏହି ସଂପର୍କରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଗିରଫ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ଟାର୍ଗେଟରେ ଅଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ଶନିବାର ଦିନ ବଲିଉଡର ତିନିଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ (ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର) ଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ପଚରାଉଚରା କରିଛି। ଏହି ସମୟରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ସକାଳ 10:30 ରେ କୋଲାବାସ୍ଥିତ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚି 3:30 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେଠାରେ ଥିଲେ।

ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଏନସିବି ସାମ୍ନାରେ କାନ୍ଦୁଥିଲେ, ପରେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ଉଚିତ ଉତ୍ତର ମିଳିଥିଲା। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଦୀପିକାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଏନସିବି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରି ନଥିଲା, ମାତ୍ର ତାଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ମଧ୍ୟ ଦାବି କରାଯାଉଛି ଯେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ପ୍ରଶ୍ନର ସିଧାସଳଖ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ବାରଣ କରୁଥିଲେ, ବରଂ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉତ୍ତରକୁ ଘେରି ରହିଥିଲେ। ତେଣୁ, ଏନସିବି ଦଳ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନୁହଁନ୍ତି| ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେତେବେଳେ ଦୀପିକା ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ କାନ୍ଦିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ତାଙ୍କୁ କ’ଣ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ?

ଏନସିବି ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଏଠାରେ ଇମୋସନାଲ କାର୍ଡ ଖେଳନ୍ତୁ ନାହିଁ’

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ କାନ୍ଦୁଥିବା ଦେଖି ଏନସିବି ଅଧିକାରୀ କହିଥିଲେ ଯେ କାନ୍ଦ ନାହିଁ ଏବଂ ଏଠାରେ ଇମୋସନାଲ କାର୍ଡ ଖେଳନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏନସିବି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଫୋନ ଜବତ କରିଛି। ପୁରା ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ 3 ଥର କାନ୍ଧିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଏନସିବି ଦଳ ତାଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲେ। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଦୀପିକା ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍ କଥାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଏନସିବି ଦୀପିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ଆଗରେ ରଖି ପ୍ରଶ୍ନର କରାଯାଇ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନର ସିଧାସଳଖ ଉତ୍ତର ଦେଇନଥିଲେ।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାରକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ। ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତା ଦର୍ଶାଇ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରଣଭୀର ସିଂ ଏନସିବିକୁ ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ରଣବୀର ସିଂ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନ୍ୟ ଏକ ଗାଡିରେ ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଭିତରକୁ ଯାଇପାରିନଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ ରଣଭୀର ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡରିଯାଇଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଦିଆଯାଉ।

ଏନସିବି ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲା…

ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଡ୍ରଗ୍ ନେବା କଥାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ପଚରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଛିଛୋରେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ମୁଁ ନିଜେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ନିଜ ଆଖିରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିବାର ଦେଖିଛି। ତେବେ ତାଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ପଚରାଯିବ କି ନାହିଁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ।

ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସାରାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ 5 ଘଣ୍ଟାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଛି। ଏହି ସମୟରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଆଫେୟର କଥା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେଦାରନାଥ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଡ୍ରଗ୍ ନେବା କଥାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ନୀରବ ରହିଥିଲେ। ଏନସିବି ରାଡାରରେ ବଲିଉଡର ଆହୁରି ଅନେକ ବଡ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇପାରେ | ଏହି ତାଲିକାର ସବୁଠାରୁ ବଡ ନାମ ହେଉଛି କରନ ଜୋହର |

Share Your Views In Comments Below

comments