ଏହି 5 ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଲକଡାଉନର ଉଠାଇଲେ ସମ୍ପୁର୍ଣ ଲାଭ, ଆଉ ହେଇଗଲେ ଗର୍ଭବତୀ, ଜଣେ ତ ଏବେ ଏବେ କରିଥିଲେ…

ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲକ୍-ଡାଉନ୍ ଭଲ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇନାହିଁ , ଯେପରିକି ସେହି ଲୋକମାନେ ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ପେଟ ଭରିବା ପାଇଁ କାମ କରନ୍ତି, ସବୁ ଜାଗାରୁ ଦୁଃଖ ଖବର ଆସିଥିଲା, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ତାଙ୍କ ଘରେ ନୂତନ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଗମନ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା, ଯାହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା, ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ଏହି କରୋନା ଅବଧିରେ ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

କରୀନା କପୁର ଖାନ

ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା କରୀନା, ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସହିତ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏହି ଖୁସି ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି, ସୈଫ ଏବଂ କରୀନା ଆଜିକାଲି ପାଟାଉଡି ପ୍ୟାଲେସରେ ରହୁଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ‘ଲାଲ ସିଂ ଚାଡା’ର ସୁଟିଂ ସଂପର୍କରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଇଛନ୍ତି।

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା

ଦୁହିଁଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଖବର ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ, ଅଗଷ୍ଟ ମାସର ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ସମୟରେ ଦୁହେଁ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ, ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ହେଉଛି କାରଣ ସେ ଏକ ଭଲ ବ୍ରେକ୍ ରେ ଅଛନ୍ତି, ସେ ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି |

ଅମୃତା ରାଓ

କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଅମୃତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅନମୋଲ ଖାରର ଏକ କ୍ଲିନିକ ବାହାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅମୃତା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଖୁସିରେ ଖବର ଦେଇ ପାରନ୍ତି |

ଅନୀତା ହାସନାନନ୍ଦୀ

ବଲିଉଡ ସହିତ ଟିଭିର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୀତା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିଜେ ଏହି ସୂଚନାକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଏକ ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଡେଟିଂ ଠାରୁ ସେମାନେ ବିବାହର ଫଟୋ ଏବଂ ପରେ ଗର୍ଭ ଧାରଣର ସେୟାର କରନ୍ତି ଏବଂ ପରେ ପିତାମାତା ହୁଅନ୍ତି |

ସାଗାରିକା ଘାଟେ

ସାଗାରିକା ଘାଟେଙ୍କୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଚକ ଦେ ଇଣ୍ଡିଆ” ରେ ଦେଖିଥିବେ, ଯଦିଓ ସେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଜହିର ଖାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଦୁହେଁ ଶୀଘ୍ର ପିତାମାତା ହେବେ | ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି କେହି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଖବର ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସାଗରିକା ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ସେମାନଙ୍କ ନିକଟ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments