5 ତାରକା ହୋଟେଲରେ ଚାଲିଥିବା ସେ-କ୍ସ ରାକେଟରେ ଧରାପଡିଲେ ବୋଲିଉଡ଼ର ଏହି 3 ଅଭିନେତ୍ରୀ, ନାଁ ଶୁଣିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

‘ମାୟାନାଗାରୀ’ ନାମରେ ପରିଚିତ ମୁମ୍ବାଇ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ପୁରଣ କରିଛି । କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଏହି ସହରରେ ଏକ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ଫର୍ଦାଫାସ ଘଟିଛି । ବାସ୍ତବରେ ମୁମ୍ବାଇର ଉପନଗରୀ ଗୁରୁଗାଓଁ ର ଏକ ପଞ୍ଚ ତାରକା ହୋଟେଲରେ ଚାଲିଥିବା ସେକ୍ସ ରାକେଟର ଫର୍ଦାଫାସ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଛି |

ଯଦି ଏହି ଖବରକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ପୁଲିସ୍ ର ଟିମ୍ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏକ ପଞ୍ଚ ତାରକା ହୋଟେଲରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା । ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛି ଯେ, ମାମଲା ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇ ପୋଲିସ ଦଳର ସଦସ୍ୟମାନେ ଗ୍ରାହକ ରୂପରେ ହୋଟେଲକୁ ଯାଇ ଏହି ବିଷୟ ଅଧିକ ଖଡ଼ତାଳ କରିଥିଲେ | ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ସେକ୍ସ ରକେଟର ଡିଲର୍ସଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ |

ଏହା ପରେ ପୁଲିସ୍ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲେ ଏବଂ 3ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ କଥା ହେଉଛି ପୁଲିସ୍ ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ତିନିଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଅଭିନେତ୍ରୀ । ତାଙ୍କ ଉପରେ ବଡ ବଡ ହୋଟେଲ ରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ପାଇଁ ବୋଲିଉଡ଼ ତଥା ଟିଭି ଜଗତର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ଆଣିବା ଭଳି ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି |

ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡ ବିଧାନ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରଜ୍ଜୁ କରିଛି | ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ।

Share Your Views In Comments Below

comments