ଗୋଟେ ସମୟରେ ଆଡଲ୍ଟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଜଣାଶୁଣା ନାଁ ଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ, ଆଜି ଆଡଲ୍ଟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଛାଡିକି କିଏ କରୁଛନ୍ତି ବିଜନେସ ତ କିଏ କରୁଛନ୍ତି ଫିଲ୍ମରେ କାମ

ଆଜିକାଲି ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି | ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କ ଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଅଛି | ଅଶ୍ଳୀଳ ଶିଳ୍ପର ଅନେକ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ନାମରେ ଜଣାଶୁଣା | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆପଣ ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏପରି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯେଉଁମାନେ ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଛାଡି ଅନ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ!

ଜେନା ଜେମସନ

ଅଶ୍ଳୀଳ ଶିଳ୍ପରେ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜେନା ଜେମସନ୍ 2008 ମସିହାରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଅବସର ନେଇଥିଲେ। 2013 ମସିହାରେ, ସେ ମଡେଲିଂ ଦୁନିଆକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଏଠାରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଜେନା ଜଣେ ସଫଳ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଟନ୍ତି | ସେ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟେଲିଭିଜନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ | ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ WWE ରେ ମଧ୍ୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି |

କ୍ରିସି ମୋର୍ଗାନ

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିସି ମୋର୍ଗାନ୍ 1996 ରୁ 2006 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆଡକୁ ଗଲେ। ସେ 50 ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଶ୍ଳୀଳ ୱେବସାଇଟରୁ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଆଇନଗତ ଯୁଦ୍ଧ କରୁଛନ୍ତି ।

ଶଶା ଗ୍ରେ

ଏକଦା ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶଶା ଗ୍ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ହଲିଉଡର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ | ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଅବସର ନେବା ପରେ ଶଶା ତାଙ୍କ ‘ଦି ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ’ ସହିତ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ସେ ଅନେକ ବିଜ୍ଞାପନ, ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆଲବମ୍ ଏବଂ ପତ୍ରିକା କଭର ପୃଷ୍ଠାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ଶଶା ଏକ ପୁସ୍ତକ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ସନି ଲିଓନ

2013 ରେ, ସନ୍ନି ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଛାଡିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ବିଗ୍ ବସ୍ ର 5ମ ସିଜନରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଏଠାରୁ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ ପାଇଲେ | ତାଙ୍କୁ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ବିରୋଧ କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସନି ଲୋକଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ନିଜ ଆଡକୁ ବଦଳାଇ ଦେଇଥିଲେ। ସନ୍ନି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଆଇଟମ୍ ଗୀତରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ଏବେ ସେ ବଲିଉଡରେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିଛନ୍ତି |

ମିଆ ଖଲିଫା

ମିୟା ଖଲିଫା ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏଠାରୁ ସେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଲା | ଏଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ମିଆ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ଏଠାରେ ଏକ ନୂତନ ପରିଚୟ ପାଇଲେ | ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମଡେଲ ଅଟନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments