Bollywoodର ‘ଡ୍ରଗ୍ସ’ ପାର୍ଟିରୁ ବହୁତ ଦୁରରେ ରହିଥାନ୍ତି ଏହି 5ଜଣ ବଡ ଷ୍ଟାର ମାନେ, ସିଗାରେଟ ମଦ କାହାକୁ ବି ହାତ ଲାଗନ୍ତି ନାହିଁ ଏମାନେ

ବଲିଉଡ କିଛି ସମୟ ହେବନି ଡ୍ରଗ୍ସ ପାଇଁ ବଦନାମ ହୋଇଛି | ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ର ଅନୁସନ୍ଧାନ ସମୟରେ ବହୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତାରକାଙ୍କ ନାମ ଏହା ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଥିଲା | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ବଲିଉଡରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ ଭଳି ପାର୍ଟି ବିଷୟରେ ଖବର ଆସିବାର ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର, ଏହି ପ୍ରକାରର ଡ୍ରଗ୍ ପାର୍ଟି ଏଠାରେ ଚାଲିଥିବା ଖବର ଆସିଛି| ଅନେକ ବଲିଉଡ ତାରକା ଏହି ପାର୍ଟୀକୁ ଆସୁଛନ୍ତି | ତଥାପି, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ତାରାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ଏହିପରି ଡ୍ରଗ୍ସ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ ପାର୍ଟିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି | ଏହି ଲୋକମାନେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ମଦ୍ୟପାନ କରନ୍ତି ନାହିଁ |

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର

ଏହି ତାଲିକାରେ ପ୍ରଥମ ନାମ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ | ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ଡାଏଟ୍ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଶୃଙ୍ଖଳିତ | ସେ ରାତିରେ ଶୋଇବାକୁ ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ସକାଳେ ଶୀଘ୍ର ଉଠନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୁସ୍ଥ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଦୈନନ୍ଦିନ ବ୍ୟାୟାମ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ନିତିଦିନର ଏକ ଅଂଶ | ଅକ୍ଷୟ ଡ୍ରଗ୍ସଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ସେ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡର ଡ୍ରଗ୍ସ ପାର୍ଟିକୁ ଯିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି କାରଣ ହେଉଛି ଆଜି ମଧ୍ୟ, 53 ବର୍ଷ ବୟସରେ, ସେ ଯୁବ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଟକ୍କର ହେଉଛନ୍ତି |

ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଆକ୍ସନ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ଗତ 3-4 ଦଶନ୍ଧି ଧରି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ। ସେ କେବଳ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟରେ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସଫଳ ଅଟନ୍ତି | ଯଦିଓ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ 59 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଅବଗତ ଅଛନ୍ତି | ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ସୁନୀଲଙ୍କ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଏଭଳି ଖବର କେବେ ଆସି ନାହିଁ ଯେ ସେ କେବେ ନିଶା କରିଥିଲେ କିମ୍ବା କୌଣସି ପ୍ରକାରର ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିଲେ।

ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମ

ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମ୍ ତାଙ୍କର ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ହେତୁ ଅନେକ ସମୟରେ ହେଡଲାଇନରେ ରୁହନ୍ତି, ସେ ମହଙ୍ଗା କାରକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଦ ମଦ୍ୟପାନ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଜନ୍ ମଧ୍ୟ ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ପାର୍ଟିରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ଜନ୍ ସର୍ବଦା ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କୌଣସି କ୍ଷତି ନହେଉ| ସେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା|

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ

ଶତାବ୍ଦୀର ମହାନ ହିରୋ ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିବା ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କେବେ ମଦ ସ୍ପର୍ଶ କରି ନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ସିଗାରେଟ ଟାଣିନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ଦାବି କରାଯାଇଛି। ଯଦିଓ ତାଙ୍କର ଚଳଚିତ୍ରରେ ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ସେ କେବେବି ଡ୍ରଗ୍ସ ଚେଷ୍ଟା କରିନାହାଁନ୍ତି

ସନି ଦେଓଲ୍

ଫିଲ୍ମ ପାର୍ଟୀରେ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କ୍ୱଚିତ୍ ଦେଖାଯାଏ, ଯଦିଓ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ତାଙ୍କ ପିତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ମଦ୍ୟପାନକୁ କେତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସନ୍ନି ଦେଓଲ୍ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି, ସନ୍ନି ମଧ୍ୟ ସିଗାରେଟ୍ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି ||

Share Your Views In Comments Below

comments