ପତ୍ନୀ ସାମଂଥ ଙ୍କ ସହିତ ଏହି ବଙ୍ଗଳାରେ ରୁହନ୍ତି ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ, ପ୍ରଥମଥର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଭିତରର ଫୋଟୋ, ଦେଖି ନିୟନ୍ତୁ

ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସମସ୍ତ ତାରକାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ ପାଲଟିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ପାଗଳ | ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ 23 ନଭେମ୍ବରର ଶେଷ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କର 34 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଅବସରରେ ସେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଶୁଭେଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଦକ୍ଷିଣ ଅଭିନେତା ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ପୁତ୍ର ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନାମ ହେଉଛି ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ଆକ୍କିନେନି | ସେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ସାମନଥାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ଯିଏ କି ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଦକ୍ଷିଣ ସିନେମା ଅଭିନେତ୍ରୀ |

ଗୋଟିଏ ପଟେ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଦକ୍ଷିଣ ଅଭିନେତା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାମନଥା ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେମାନେ ଏକ ରାଜକୀୟ ଏବଂ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଯାପନ କରିବା ସ୍ୱାଭାବିକ ଏବଂ ଆଜି ଆମର ପୋଷ୍ଟ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଘରର କିଛି ଚିତ୍ର ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ | ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ମୂଖ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ଥିବା ଏକ ଆଲିସାନ ବଙ୍ଗଳାରେ ରୁହନ୍ତି।

ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ଏହି ବଙ୍ଗଳା ଏକ ବୃହତ ଅଞ୍ଚଳରେ ହୋଇଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଘର ସେମାନେ ଘର ଚାରିଆଡେ ବହୁତ ସ୍ଥାନ ଛାଡିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାରେ ଏକ ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଗିଚା ଅଛି, ଯାହା ଘରକୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିଥାଏ | ପ୍ରାୟତ ଏହି ବଗିଚାରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାମନଥା ଏବଂ ସେ ନିଜେ ଯୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ବଙ୍ଗଳା ପଛ ପଟରୁ ବହୁତ ଖୋଲା ଅଛି ତେଣୁ ତାଜା ପବନ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ କିରଣ ଘରେ ଭଲ ଭାବରେ ପହଞ୍ଚେ |

ଘରେ ଏକ ବଡ଼ ଟେରେସ ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଯେଉଁଠାରେ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ରିଲାକ୍ସ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ଏଥି ସହିତ, ତାଙ୍କ ଘରର ଭିତର ଭାଗରେ ଏକ ସୁଇମିଂ ପୁଲ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରାୟତ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି | ଏବଂ ଘରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରଙ୍ଗ ଧଳା, ଯାହା ଉଦ୍ୟାନର ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ହେତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ | ଏଥିସହିତ ସେ ନିଜ ଘରର ଭିତର ଭାଗରେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି।

ସେମାନେ ସମଗ୍ର ଘରେ କାଠ ଚଟାଣ ସ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପୂର୍ଣ୍ଣ କୁଶନ ସୋଫା ସହିତ ମେଳ ଖାଉଥିବା ପରଦା ପାଇଛନ୍ତି | ଘରର କାନ୍ଥରେ ସେ ସମସ୍ତ ଚିତ୍ର ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚିତ୍ର ଲଗାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ଏକ ରାଜକୀୟ ଅନୁଭବ ଦେଇଥାଏ | ପତ୍ନୀ ସାମନଥା ପ୍ରାୟତ ଘର ଭିତରେ କିମ୍ବା ବାହାରେ କିମ୍ବା ଟେରେସରେ ଫଟୋ ଉଠାଉଥିବାର ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିବା ସହିତ ବେଳେ ଘରର ଲୁକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ |

ଏହି ଉଭୟ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ବୃକ୍ଷରୋପଣକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ଘରେ ବିଭିନ୍ନ ସାଜସଜ୍ଜା ସହିତ ଛୋଟ ଗଛ ଥାଏ | ପତ୍ନୀ ସାମନଥାଙ୍କ ସହ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ଯଦି ସେମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେମାନେ 2017 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ |

ଯଦି ସମସ୍ତ ଖବରକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ସେମାନଙ୍କର ଡେଟିଂ 2015 ବର୍ଷରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ଏବଂ ସାମନଥା ପ୍ରାୟ 2 ବର୍ଷ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments