ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମୃତ ଭାବି ତାକୁ ଡ୍ରେନରେ ପକାଇବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ସ୍ୱାମୀ, ସେହି ସମୟରେ ପତ୍ନୀଙ୍କର ଖୋଲିଗଲା ଆଖି ଆଉ ତାପରେ ଯାହା ହେଲା…

ଗ୍ୱାଲିଅରର ବାସିନ୍ଦା ରୁବି କୁଶୱାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ରୁବିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ଥିଲା ​​ଏବଂ ସେ ବଞ୍ଚି ଗଲେ | ରୁବି କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କବଳରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ଗ୍ୱାଲିଅରର ଅଟେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରୁବି କୁଶୱାଙ୍କୁ ଓକିଲଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ବାହାନାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମନ ସିଂ ତାଙ୍କ କାରରେ ତାଙ୍କୁ ବସିବାକୁ କହିଥିଲେ। ତା’ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ତିନି ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତାଙ୍କୁ କାରରେ ଗଳା ଦବେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଏହା ସହ ରୁବିଙ୍କୁ ନିଦ ବଟିକା ମଧ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ| ଯାହାକୁ ଖାଇବା ପରେ ରୁବି ବେହସ ହୋଇଗଲେ | ରୁବିଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ସେ ମରିଯାଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ମୃତ ଶରୀରକୁ ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରା ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କଲେ।

ଆଗ୍ରା ଅଭିମୁଖେ ଯିବାବେଳେ ରୁବିଙ୍କ ଚେତନା ଫେରି ଆସିବାରୁ କାରରୁ ପଳାଇଲେ। ରୁବିଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କାର ଏକ ଜାମରେ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ରୁବି କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ| କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇ ରୁବି ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଲୋକମାନେ ପୋଲିସକୁ ଡାକି ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ।

ରୁବିଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଗ୍ୱାଲିଅରର ସିକନ୍ଦରପୁରର କାମ୍ପୁ ନିବାସୀ ରୁବି କୁଶୱା ଦଶ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମନ ସିଂ କୁଶୱାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଥିଲା |

ରୁବି ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ଧରି ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପରିବାର ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମନ ସିଂ ତାଙ୍କୁ ଡାକି କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଓକିଲଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ। ରୁବି ମନ ସିଂଙ୍କ ସହ ଯିବାକୁ ରାଜି ହେଲା ଏବଂ ରୁବି ଗ୍ୱାଲିଅରର ଅଖଲେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ।

ସ୍ୱାମୀ ରୁବିଙ୍କୁ କାରରେ ବସାଇଥିଲେ ଏବଂ ରାସ୍ତାରେ ବିଜୟ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ କାରରେ ଚଢିଥିଲେ। ଜଣେ ଯୁବକ କାରର ପଛ ସିଟରେ ବସିଥିବା ବେଳେ | ସେ ବାଟରେ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ। ତୃତୀୟ ସାଥୀ ମଧ୍ୟ କାରରେ ବସିଥିଲେ।

ରୁବି କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜୟ ଗାଡି ଚଳାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଦଉଡିରେ ଗଳା ଦବାଇ ଥିଲେ। ବାକିମାନେ ତାଙ୍କ ପାଦ ଓ ହାତ ଧରିଥିଲେ। ତା’ପରେ ମନ ସିଂ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ନିଦ ବଟିକା ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ। ସେ ବେହସ ହୋଇଗଲେ। କାରଟି ଏକ ଜାମରେ ଅଟକି ଗଲା, ତା’ପରେ ରୁବି ଚେତନା ଫେରି କାରରୁ ଡେଇଁପଡ଼ିଲେ| ଏହା ପରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ।

ରୁବି ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବେହସ ହୋଇ ନଥିଲେ। ତେବେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଏହି ଲୋକମାନେ ରୁବିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଫିଙ୍ଗି ଅନ୍ୟ ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆସିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ। ସିଓ ସଦର ମହେଶ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଛି। ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଶନିବାର ଏକ ମକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରାଯାଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଜେଲକୁ ପଠାଯିବ।

Share Your Views In Comments Below

comments