ପୋଲିସ ଚୁପଚାପ୍ କଲା ଚଢ଼ାଉ ଆଉ ଭିତରର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ରହିଗଲା ସ୍ତବ୍ଦ, ଭିତରେ ଇଂଲିସ ଫିଲ୍ମ ଭଳି ଝିଅମାନେ …

ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସହରର ଲିଓ ଚକ୍ରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରେ ସିଆଇଏ ରେୱାରୀଙ୍କ ଟିମ୍ ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛି। ସିଆଇଏ ରେୱାରୀଙ୍କ ଦଳ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରର ପୋଷାକ ତଳେ ଶରୀର ବାଣିଜ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟକୁ ବଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। 6 ଟି ବାଳିକାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ 8 ଜଣଙ୍କୁ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋକଲଗଡର ବାସିନ୍ଦା ଠାକୁରଦାସ, ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ଅପରେଟର ଏବଂ ମହିଳା ଅପରେଟର ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ଗିରଫ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମଡେଲ ଟାଉନ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି।

ମଡେଲ ଟାଉନ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଆଗାମୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି। ଲିଓ ଚକ୍ ଠାରେ ଏକ ନୂତନ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଜାରି ଅଛି ବୋଲି ଏସପି ନଜିନ ଭାସିନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏସପି ତୁରନ୍ତ ସିଆଇଏ ରେୱାରୀ ଇନଚାର୍ଜ ବିଦ୍ୟା ସାଗରଙ୍କୁ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସିଆଇଏ ଇନଚାର୍ଜ ବିଦ୍ୟା ସାଗର ତାଙ୍କ ଟିମ୍ ସହିତ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲେ। ଏହି ଅବଧିରେ, 6 ଜଣ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ 8 ଜଣଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା |

ସିଆଇଏ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ମଡେଲ ଟାଉନ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ମଡେଲ ଟାଉନ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରୁଛି। ଜିଲ୍ଲାରେ କୌଣସି ବେଆଇନ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ବୋଲି ଏସପି ନଜିନ ଭାସିନ କହିଛନ୍ତି।

ଅପରାଧକୁ ରୋକିବା ଏବଂ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଦମନ କରିବା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପ୍ରାଥମିକତା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ବେଆଇନ ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରକ୍ଷା କରାଯିବ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ଏହି ପ୍ରକାର ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିରନ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଜାରି ରହିବ |

Share Your Views In Comments Below

comments