ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚରା ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁହ ଖୋଲିଲେ ସ୍ୱାମୀ Ranveer Singh, ମୋଦୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଲେ ଏମିତି କଥା …

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ତାରକା ଏନସିବି କବଳରେ ଧରାପଡିଥିଲେ। ବଲିଉଡର କିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଏନସିବିର ନଜର ମଧ୍ୟ ପଡିଥିଲା। ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ସାରା ଅଲି ଖାନ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ରକୁଲପ୍ରୀତଙ୍କ ପରି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଏନସିବି ରାଡାରରେ ଆସିଥିଲେ। ଦୀପିକାଙ୍କ ଚାଟ୍ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ପଚାରୁଥିଲେ। ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍ ଆସିବା ପରେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଏନସିବି ଅଧିକାରୀମାନେ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ।

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରଣଭୀର ସିଂ ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ ଥିଲେ। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରଣଭୀର ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନୀରବ ରହିଥିଲେ, ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏବେ ରଣଭୀର ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଚାରି ମାସ ପରେ ରଣଭୀର ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜଣାଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରଣଭୀରଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଏହା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଅଭିଯାନ ବିଷୟରେ।

ଏହି ମହାମାରୀ ସମୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଏକଜୁଟ ହେବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ସଚେତନତା ଅଭିଯାନକୁ ଅନେକ ବଲିଉଡ ତାରକା ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ। ରଣଭୀର ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, କରୋନା ସହିତ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ଏକଜୁଟ ହେବା। ରଣଭୀର ସିଂ ଆଗାମୀ ଦିନରେ କପିଲ ଦେବଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ଫିଲ୍ମ ’83’ ରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଏକ କ୍ୟାମୋ ଭୂମିକାରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଦୀପିକା କପିଲ ଦେବଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି।


ଦୀପିକା, ସାରା, ଶ୍ରଦ୍ଧା ଏବଂ ରକୁଲପ୍ରୀତ ନିଶା କାରବାରରେ ଜଡିତ ଥିବା ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଠୋସ୍ ପ୍ରମାଣ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ। ଏଥି ସହିତ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି। ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଗୋଆକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇଛନ୍ତି।

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ନାମ ଆସିବା ପରେ ସେ ଗୋଆରେ ଶକୁନ୍ ବତ୍ରାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ ‘ଗୁଲି ବଏ’ ଖ୍ୟାତି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଚତୁର୍ବେଦୀ ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏନସିବି ଡାକରେ ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଛାଡି ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଗୋଆର ଏକ କ୍ୟାଣ୍ଟିନରେ କିଛି ଦିନ ବିତାଇବା ପରେ ଦୀପିକା ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କୁ ଡକାଯାଇଥିଲା। ଏନସିବି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଦୀପିକା 3 ଥର ନର୍ଭରସ ବ୍ରେକ ଯାଇଥିବା ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ମିଳିଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments