ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ ହୋଇଥାଏ, ଏହି କଥାକୁ ସତ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିଦେଲେ Bollywood ଏହି 5ଟି ଯୋଡି… ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ଜାଣି ପାରିବେ

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଭଳି ବଲିଉଡ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି ଥିଲା ଭିନ୍ନ ଦେଖାଯାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ କାହାଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ | ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଏତେ ଭଲ ପାନ୍ତି, ଯେ ସେମାନେ ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତି ରେ ମଧ୍ୟ କେହି କାହା ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇନାହାନ୍ତି | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଦମ୍ପତି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା |

ସୈଫ ଏବଂ କରିନା କପୁର

ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର ବଲିଉଡର ନବାବ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ସୈଫ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଇ ସନ୍ତାନର ପିତା ମଧ୍ୟ ଥିଲେ | ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ କରୀନା ସୈଫଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ଭାବରେ ବାଛିଥିଲେ।

ମଲାଇକା ଆରୋରା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ କପୁର

ପ୍ରାୟ 19 ବର୍ଷ ଧରି ଅରବାଜଙ୍କ ସହ ଥିବା ମଲାଇକା ତାଙ୍କୁ 2017 ମସିହାରେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ | ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଛାଡପତ୍ରର କାରଣ ମଲାଇକା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ଛାଡପତ୍ରର କିଛି ସମୟ ପରେ ମଲାଇକା ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ବୟସ ମଧ୍ୟରେ 12 ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି |

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ ଜୋନାସ୍

ସମୟ ଥିଲା ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ନାମ ଅନେକ ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସେ ହଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଗାୟକ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ବୟସ ମଧ୍ୟରେ 10 ବର୍ଷର ଏକ ବଡ଼ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି | ଏହି କାରଣରୁ ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିବାଦରେ ଲାଗି ରହିଥିଲା ।

ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ଏବଂ ରୋହମାନ୍ ଶାଲ୍

ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ମଡେଲ୍ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ 46 ବର୍ଷ ବୟସ ପରେ ମଧ୍ୟ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି | ଏଥର ସେ ରୋହମାନ ଶାଲ୍ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି ଯାହାର ବୟସ 27 ବର୍ଷ | ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବୟସ ମଧ୍ୟରେ 16 ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି |

ଅରବାଜ ଖାନ ଏବଂ ଜର୍ଜିଆ

ମଲାଇକାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାର କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ଅରବାଜଙ୍କ ନାମ ଜର୍ଜିଆ ନାମକ ଜଣେ ଝିଅ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲା | ଉଭୟଙ୍କ ଫୋଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଆର୍ବାଜ ଜର୍ଜିଆଙ୍କ ଠାରୁ 22 ବର୍ଷ ବଡ।

Share Your Views In Comments Below

comments