ଫୁଣି ଥରେ Kareena Kapoorଙ୍କ ମା ହେବା ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ସାବତ ପୁଅ ଇବ୍ରାହିମ କଲେ ଏମିତି କମେଣ୍ଟ… କହିଲେ- ବାପା ତ ପୁରା… ପୁରା Bollywood ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର ଖାନ ପୁଣି ଥରେ ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହାର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସୈଫ ଏବଂ କରୀନା ନିଜେ ଜଣାଇଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ଅନ୍ୟ ଏକ ସନ୍ତାନକୁ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି, ଅର୍ଥାତ୍ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ତାଇମୁରଙ୍କ ସାନଭାଇ କିମ୍ବା ଭଉଣୀ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ଜାଣି, ସେମାନଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଉଛନ୍ତି |

ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ସୈଫଙ୍କ ଭଉଣୀ ସୋହା ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ତରଫରୁ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସୈଫଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପୁଅ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ଅବା ଲେଖି ଏକ ଫାୟାର ଇମୋଜି ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ କେହି କାହା କାମରେ ବହୁତ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି ଏହି ଇମୋଜି ସେୟାର କରନ୍ତି |

ଇବ୍ରାହିମ୍ ଏହାକୁ ଏକ ଥମ୍ବ ଦେଇଛନ୍ତି| ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଖୁସି, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଭାଇ କିମ୍ବା ଭଉଣୀ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ସେ ଖୁସିରେ ଏବଂ ସେ ତାଇମୁର ଭଳି ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇବ କି ନାହିଁ ଦେଖିବା ବାକି ରହିଲା |

ପରିବାରରେ ନୂଆ ସଦସ୍ୟ ଯୋଗ କରିବା ଦ୍ୱାରା ସୁଖ ବଢିଥାଏ, ସୈଫ ଏବଂ କରୀନା ସେମାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ସନ୍ତାନ ପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ କରୀନା ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅନେକ ପୋଷ୍ଟ କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଏହି ଉତ୍ସାହ ବାଣ୍ଟୁଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments