କିଛି ବର୍ଷ ପୁର୍ବରୁ ଏମିତି ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କର ଝିଅ Isha Ambani, ଆଜି ଏତେ ବଦଳି ଯାଇଛି ଲୁକ କି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାଏ ବି ୟାଙ୍କ ଆଗରେ ମାରିବେ ଫେଲ

ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ହେଉଛି ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ପରିବାର ଏବଂ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ଏକମାତ୍ର ଝିଅ | ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଦୁଇ ଭାଇ ଅଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି | ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏବଂ ରିଲାଏନ୍ସ ରିଟେଲର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ବ୍ରାଉନ ୟୁନିଭରସିଟିରୁ ସ୍ନାତକୋତ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବେ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କର ପ୍ରି ୱେଡ଼ଇଂ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବିବାହ ତାରିଖ ସ୍ଥିର ହୋଇନାହିଁ।

ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ଜଣେ ସଫଳ ବ୍ୟବସାୟୀ | ସେ 1991 ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ | ଇଶା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଆକାଶ ଟ୍ୱିନ୍ସ| ଇଶା ରିଲାଏନ୍ସର ଟେଲିକମ୍ ଏବଂ ଖୁଚୁରା କମ୍ପାନୀର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଟନ୍ତି। ଇଶା ଧୀରବାଇ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ସ୍କୁଲରୁ ତାଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ, 2013 ରେ, ସେ ୟେଲ ୟୁନିଭରସିଟିରୁ ସାଇକୋଲୋଜି ଏବଂ ଏସୀୟନ ଷ୍ଟଡିଜରେ ସ୍ନାତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ |

ସ୍ନାତକୋତ୍ତର ପରେ ଇଶା ଆମେରିକାର ଏକ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ପରାମର୍ଶଦାତା ସଂସ୍ଥା ମ୍ୟାକକିନ୍ସିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। ସେ ଏଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟ ବିଶ୍ଳେଷଣକାରୀ ଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏବଂ ରିଲାଏନ୍ସ ରିଟେଲର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହୋଇଥିଲେ। ଇଶା 2008 ରେ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ରେ ଆସିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ 16 ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କ ନାମ ଫୋର୍ବସ୍ ଧନୀ ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲା |

ଇଶା ଅନେକ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ସାଇଟରେ ନିଜର ଗ୍ଲାମରସ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି, ଇଶା ଏପ୍ରିଲ୍ 2016 ରେ ରିଲାଏନ୍ସର ଫ୍ୟାଶନ୍ ପୋର୍ଟାଲ୍ AGO ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲେ | ସେ ଫେମିନା ପତ୍ରିକା 2015 ପାଇଁ ଏକ ଫଟୋସୁଟ୍ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | 25 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଇଶାଙ୍କ ଲୁକରେ ମଧ୍ୟ ସମୟ ସହିତ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖା ଦେଇଛି |

ଫଟୋସୁଟରେ ଥିଲା ଏହିପରି ଲୁକ:

ଇଶା ଆଫଫାମିନା ପତ୍ରିକାର କଭର ପେଜ ପାଇଁ ଏକ ଫଟୋସୁଟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଫେମିନା ପାଇଁ ଏହା ସବୁଠୁ ଦାମୀ ଫଟୋସୁଟ ଥିଲା। ଫେମିନା ପତ୍ରିକା 2015 ପାଇଁ ଇଶାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋସୁଟ ଆଣ୍ଟିଲିଆରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ଏଥିରେ ତାଙ୍କୁ ଅଫିସିଆଲ୍ ଠାରୁ ଜମ୍ପସୁଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଫଟୋସୁଟ୍ ପାଇଁ ଇଶାଙ୍କ ମେକଅପ୍ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମେକଅପ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ମିକ୍କି କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିଲା|

ଜିଓର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହେଡ୍

ଇଶା ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହେଡ୍ | ଏହା ସହିତ ସେ ରିଲାଏନ୍ସର ଟେଲିକମ୍ ଏବଂ ଖୁଚୁରା କମ୍ପାନୀଗୁଡିକର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଟନ୍ତି। ରିଲାଏନ୍ସରେ ଯୋଗଦେବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଆମେରିକାର ଗ୍ଲୋବାଲ କନ୍ସଲଟାନ୍ସ ଫାର୍ମ ମ୍ୟାକକିସିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଇଶା ସାଇକୋଲୋଜି ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଏସୀୟ ଅଧ୍ୟୟନରେ ୟେଲ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ସ୍ନାତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ |

ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ କ୍ରୀଡାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସେ ତାଙ୍କ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଫୁଟବଲ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି। ସେ ମଧ୍ୟ ପିଆନୋ ବଜାଇବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କ ମାତା ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଏକ ଫ୍ୟାଶନେବଲ୍ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କାରଣରୁ ସେ ମଧ୍ୟ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments