ପୁରୁଷ ଙ୍କର ବୀଜରେ ତିଆରି ହେଇଥବା ଫେସ କ୍ରିମ, ଯାହାକୁ ଚେହେରା ରେ ଲଗାଇବା ମାତ୍ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ ଏପରି ଫାଇଦା ଜାଣନ୍ତୁ

ପୁରୁଷ ଙ୍କ ର ବିର୍ଜ ପ୍ରଜନନ ର ଏକ ମାଧ୍ୟମ ଅଟେ | ଯାହା କି ଆପଣ ବେଶ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ | ଜଣେ ସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ସେକେଣ୍ଡ ରେ 1500 ସ୍ପରମ ସେଲ ପ୍ରଡ୍ୟୁସ କରିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହା ର ଫାଇଦା ବିଷୟ ରେ ଜାଣି ନାହାନ୍ତି | ଫର୍ଟିଲିଟି ଏକ୍ସପଟ ଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଯେଉଁ ମହିଳା ଅନପ୍ରୋଟେକ୍ଟଡ଼ ସେକ୍ସ କରିଥାନ୍ତି କିମ୍ବା ଓରାଲ ସେକ୍ସ କରିଥାନ୍ତି ସେମାନେ ଡିପ୍ରେସନ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ | କାରଣ ସ୍ପରମ ରୁ ଅକ୍ସିଟୋସିନ ବିସେରଟନିନ ବୃଦ୍ଧି ହେଇଥାଏ | ଯାହା କି ଆପଣ ଙ୍କ ର ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ |

ଜିଙ୍କ, ଭିଟାମିନ ସି, କଲେଜେନ ବି ଏମିନୋ ଏସିଡ଼ ଯୁକ୍ତ ସ୍ପରମ ଯୁବା ଙ୍କ ପାଁଇ ଅମୃତ ସମାନ ଅଟେ | ନରୱେ ର ଏକ କମ୍ପାନୀ ଏହି ଫେସ କ୍ରିମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି | ଯାହା ର ନାମ ସ୍ପିମାଇନ ଅଟେ | ଏହି କମ୍ପାନୀ ର କହିବା ଅନୁସାରେ ସ୍ପିମାଇନ ପ୍ରୋସେସ 20 ପ୍ରତିସଦ କମ ହେଇଥାଏ |

ଅନେକ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ର ଏହା ଅନୁମାନ ରହିଛି କି ପୁରୁଷ ଙ୍କ ର ବିର୍ଜ ମୁହଁ ରେ ଲଗାଇବା ଦ୍ୱାରା ମୁଖ ର ସୁନ୍ଦରତା ବୃଦ୍ଧି ହେଇଥାଏ | ଅଧିକ ଆୟୁର ର ମହିଳାମାନେ ନିଜ ତ୍ୱଚା ର ସୁନ୍ଦରତା ପାଁଇ ମଧ୍ୟ ଏହି ଉପାୟ କୁ ଆପଣେଇଥାନ୍ତି | ଅନ୍ୟ ପଟେ କିଛି ମହିଳା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥାନ୍ତି କି ଏହା ଉଚିତ ନୁହେଁ |

Share Your Views In Comments Below

comments