ସାକ୍ସି MS Dhoni ଙ୍କୁ ନେଇ କରିଲେ ବଡ ଖୁଲାସା, କହିଲେ- ରାଗିଯିବା ପରେ ମାହି କଣ କରନ୍ତି ତାଙ୍କ ସହ… କେବେବିଭାବି ନଥିବେ ମହି ଏମିତି ବି…

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଜଣେ ଶାନ୍ତ ଖେଳାଳି ଅଟନ୍ତି । ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଯେ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ପଡ଼ିଆରେ ସବୁଠାରୁ କୁଲ ଖେଳାଳି ଥିଲେ। ଜିତିବାର ସୁଯୋଗ ହେଉ କିମ୍ବା ହାରିବାର ସୁଯୋଗ, ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଉଭୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜର ଧର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି | ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଏହି ଷ୍ଟାଇଲକୁ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଏବଂ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସି ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଯୋଡି କ୍ରିକେଟ୍ ଦୁନିଆର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଦମ୍ପତି ଭାବେ ପରିଗଣିତ | ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛି | ଅଧିକାଂଶ ଚିତ୍ରରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସାକ୍ସି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ଜନ୍ମଦିନର ବିଶେଷ ଉତ୍ସବରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଅଭ୍ୟାସ କିପରି? ଧୋନିଙ୍କ ଗଭୀର ରହସ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାକ୍ସି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ଧୋନିଙ୍କ ବିଷୟରେ ସାକ୍ସି କଲେ ଖୁଲାସା


ସାକ୍ସି ନିକଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଏକମାତ୍ର ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରନ୍ତି, ଏହା ସହିତ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମୋ ଉପରେ କ୍ରୋଧକୁ ଅନ୍ୟତ୍ର କାଢନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ଭଲ ଅଛି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମାହି ବୋଧହୁଏ ଏହା କରନ୍ତି କାରଣ ମୁଁ ତାଙ୍କ ନିକଟତର ଅଟେ | ଏହି ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସାକ୍ସି ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଧୋନିଙ୍କ ସହ କ୍ରିକେଟ୍ ବିଷୟରେ କଦାପି ଆଲୋଚନା କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଘରେ ଧୋନି କ୍ରିକେଟ୍ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ।

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସି ଭିଡିଓ ଜରିଆରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେମାନଙ୍କର ଝିଅ ଜୀଭା ଏବଂ ମାହିଙ୍କର ଭଲ ବନ୍ଧନ ଅଛି | ସେ କେବଳ ଘରେ ମାହିଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତି | ଜୀଭାକୁ ଖୁଆଇବା ପାଇଁ ମୋତେ 10 କଥା କହିବାକୁ ପଡେ, କିନ୍ତୁ ସେ କଥା ଶୁଣନ୍ତି ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ମାହି କୁହନ୍ତି, ସେ ଗୋଟିଏ ଥରେ ଶୁଣନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତି |

ସାକ୍ସୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଲମ୍ବା କେଶ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ସୌଭାଗ୍ୟବଶତ ମୁଁ ମାହିଙ୍କୁ ଲମ୍ବା କେଶରେ ଦେଖି ନଥିଲି। ଯଦି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଲମ୍ବା କେଶରେ ଦେଖିଥାନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କେବେବି ଫୁଣି ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ନ ଥା’ନ୍ତି କିମ୍ବା ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ହଁ କହି ନ ଥା’ନ୍ତି | ଏହିପରି କେଶ କେବଳ ଜନ୍ ଅବ୍ରହାମଙ୍କ ଉପରେ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ସାକ୍ସି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଭଳି କେଶ ମାହିଙ୍କୁ ଆଦ ସୁଟ କରେ ନାହିଁ ।

ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି। ଆଇପିଏଲ୍ ଇତିହାସରେ ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ଥର ଯେ ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଦଳ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ମଧ୍ୟ କରିପାରି ନାହିଁ। ଆଇପିଏଲର ଏହି ସିଜନରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଦଳ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ଯେତିକି ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେତିକି ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି।ସମସ୍ତ ଲୋକ ମାହିଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଅଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments