ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆ ଙ୍କ ଖେଳ ଦେଖିକି ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲେ ନାହିଁ Virender Sehwag, କହିଦେଲେ ଏତେ ବଡ କଥା

ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ଜଣେ ଖେଳାଳି ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛନ୍ତି | ହଁ, ସେହି ଖେଳାଳି ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି | ଏହି ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଖେଳାଳି ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମ୍ୟାଚରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି | ରବିବାର ଦିନ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷରେ ତାଙ୍କ ଦଳକୁ ଜିତିବାରେ ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ରବିବାର ଦିନ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷ ରୋମାଞ୍ଚକର ମ୍ୟାଚରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ 5 ୱିକେଟରେ ଜିତିଛି। ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆ ପୁଣି ଥରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ନିଜର ଜବରଦସ୍ତ ବ୍ୟାଟିଂ ଆଧାରରେ ହାରିଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ବିଜୟୀ କରାଇଛନ୍ତି | ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆ 28 ବଲରୁ 45 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରି 4 ଚୌକା ଓ 2 ଛକା ମାରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ବିରେନ୍ଦର ସେହୱାଗ ମଧ୍ୟ ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆଙ୍କ ବିଷୟରେ ବିରେନ୍ଦର ସେହୱାଗ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି

ଯେହେତୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ, ବିରେନ୍ଦର ସେହୱାଗ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଥିଲେ ଏବଂ ଅନେକ ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଚତୁରତା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା | ବିରେନ୍ଦର ସେହୱାଗ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମଜାଳିଆ ଟ୍ୱିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରନ୍ତି | ରବିବାର ଦିନ ଯେତେବେଳେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କଲା, ସେତେବେଳେ ଭୀରୁ ପୁଣି ଥରେ ଏକ ମଜାଳିଆ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏକ ଟୁଇଟ୍‌ରେ ସେ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟା କରି ପ୍ରଶଂସା କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ତେୱାଟିଆ ହେଉଛି ଏକ ବିପ୍ଳବ, ବୋଲରଙ୍କ ଶାନ୍ତି,ତେୱାଟିଆ ଏକ ତୀର, ରାଜସ୍ଥାନ ପାଇଁ ପ୍ରାଣ, ଭଗବାନ ତେୱାଟିଆ ଙ୍କ ଜୟ! କି ଚମତ୍କାର ବିଜୟ, ଅବିଶ୍ୱାସନୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ | ରାଜସ୍ଥାନ ପାଇଁ ବଡ଼ ବିଜୟ। ”

ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଇନିଂସ ସହ ମ୍ୟାଚ ଜିତି ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମୁଖରୁ ମ୍ୟାଚ ଟାଣିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଉନ୍ନତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ଏହି ମ୍ୟାଚର ବିଜେତା କରିଥିଲା ​​| ଯେତେବେଳେ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବା ସନରାଇଜର୍ସ ସ୍କୋର ବୋର୍ଡରେ 158 ରନ୍ କରିଥିଲେ, ହାଇଦ୍ରାବାଦର ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେ 54 ରନ୍ କରିଥିଲେ, ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର 48 ରନ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ପଡ଼ିଆକୁ ଆସିଲା, ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଆରମ୍ଭରେ ଅଧିକ ନଥିଲା। । ସେମାନଙ୍କର ଓପନିଂ ଯୋଡି ଶୀଘ୍ର ବରଖାସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ପ୍ରାୟ 15 ଓଭର ପାଇଁ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ SRH ଙ୍କ ହାତକୁ ଯାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଓଲଟା ହୋଇଗଲା | ହଁ, ଯେତେବେଳେ ରାହୁଲ ପଡ଼ିଆରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ, ସେ ପୁରା ମ୍ୟାଚ୍ ଓଲଟପାଲଟ କରିଦେଲେ | ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆ ଏବଂ ରିଆନ୍ ନିଜ ଦଳ ଜିତିବା ପାଇଁ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ।

ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ର ଏହି ରୋମାଞ୍ଚକର ମ୍ୟାଚରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ 5 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ 1 ବଲ ପୂର୍ବରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦେଇଥିବା 159 ରନର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିଥିଲା ​​| ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆ ଏବଂ ପରାଗ ମିଳିତ ଭାବେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବୋଲିଂ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଦୁହେଁ ପ୍ରଥମେ ଇନିଂସ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଦ୍ରୁତ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଇନିଂସରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments