ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ ଫଳ କିଣୁଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ ଅନେକ Hit ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିବା ଏହି Heroine, ଅବସ୍ଥା ହେଇଗଲାଣି ଏମିତି କି କେହିବି ଚିହ୍ନି ପାରିଲେ ନାହିଁ… ଆପଣ ବି ଚିହ୍ନି ପାରିବେନି

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରା ପ୍ରାୟତ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣରୁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥା’ନ୍ତି | ବେଳେବେଳେ ସେ ନିଜ ଫିଟନେସ୍ ହେତୁ ଆଲୋଚନାରେ ଥାଆନ୍ତି, ବେଳେବେଳେ ସେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ହେଡଲାଇନ୍ କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେ ନିଜ ଫିଟନେସ୍ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାରଣରୁ ଆଲୋଚନାରେ ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର କିଛି ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସେ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କର କିଛି ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଠେଲାରୁ ଫଳ କିଣୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ନୂଆ ଚିତ୍ର ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରା ଭାଇରାଲ ହେଉଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ମଲାଇକାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନୂତନ ଫଟୋ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଏକ ନୂଆ ଚିତ୍ର ଆସେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ସର୍ବଶେଷ ଚିତ୍ର ପୁଣି ଥରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୁରା ଜିନିଷ କ’ଣ?

47 ବର୍ଷୀୟ ମଲାଇକା ଆରୋରା ତାଙ୍କ ଫିଟନେସର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି | ଏହି ବୟସରେ ତାଙ୍କର ଫିଟନେସ୍ ଦେଖି ନବାଗତ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଇର୍ଷା କରନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, 47 ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ମଲାଇକା ଆରୋରା ଫିଟନେସ୍ ହେତୁ ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ ଆଜି ବି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଲୁକ ପାଇବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ବାସ୍ତବରେ, ନିଜକୁ ଫିଟ୍ ରଖିବା ପାଇଁ ମଲାଇକା ଆରୋରା ଜିମରେ ବହୁତ ଝାଳ ବାହାର କରନ୍ତି |

ମଲାଇକା ଆରୋରା ଠେଲାରୁ ଫଳ କିଣୁଥିଲେ

ଆଜିକାଲି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କର କିଛି ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏକ ଠେଲାରୁ ଫଳ କିଣୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସାଧାରଣତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକାମାନେ ଠେଲାରୁ ଜିନିଷ କିଣୁଥିବାର କ୍ୱଚିତ୍ ଦେଖାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ମଲାଇକା ତାଙ୍କ ମନକୁ ଶୁଣନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଏଥର ଠେଲାରୁ ଫଳ କିଣୁଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ନିଜ କୁକୁର ସହିତ ଦେଖାଦେଲେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଲାଇକା ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେ ଫଳ କିଣିବା ପାଇଁ ମନୋବଳ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ। ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଏହି ଗୁଣକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି |

ଯଦି ଆପଣ ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ତେବେ ସେ କାଜୁଆଲ୍ ଲୁକରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାନ୍ତି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମଲାଇକା ବିନା ମେକଅପ୍ ଦେଖାଗଲେ | କରୋନା ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରି ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଏକ ମାସ୍କ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ମଲାଇକା କେଶ ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ମେକଅପ୍ ବିନା ମଧ୍ୟ ମଲାଇକା ଆରୋରା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା ନ କରି ରହିପାରୁ ନାହାନ୍ତି|

ମଲାଇକା ଆରୋରା ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି

ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ହେବା ପରେ ମଲାଇକା ଆରୋରା ଆର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ହେଉଛି ଗଣମାଧ୍ୟମର ଶୀର୍ଷକ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହେଁ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏବେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ମନେରଖନ୍ତୁ ଅତୀତରେ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ମଲାଇକାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନ କାମନା କରିଥିଲେ।

ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଏବଂ ମଲାଇକା ଆରୋରା ନିକଟରେ କରୋନାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ଉଭୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହିତ ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମକୁ ଆହୁରି ଦୃଢ କରିଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments