ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ନଜର ଆସିଲେ Kareena Kapoor, ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଲୋକ କହିଲେ ଏମିତି କେବେ ହେଲା… ପୁଣି ଥରେ କୋଉ ଦିନ ସୈଫ

ଆଜିକାଲି କରୀନା କପୁର ଖାନ ତାଙ୍କ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ବିଷୟକୁ ନେଇ ଅନେକ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି | ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସନ୍ତାନର ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ, 2016 ରେ ତାଙ୍କର ତାଇମୁର ଅଲି ଖାନ ଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ସମ୍ପ୍ରତି କରୀନାଙ୍କ ଷଷ୍ଠ ମାସ ଚାଲିଛି। ଫେବୃଆରୀ କିମ୍ବା ମାର୍ଚ୍ଚରେ ସେମ ଶିଶୁକୁ ପ୍ରସବ କରିପାରନ୍ତି |

କରୀନା ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଲାଲସିଂହ ଚଡା’ ଶେଷ କରିବା ପରେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଛନ୍ତି। ସେ ଘରକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି | ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତି ଦିନ ସୈଫ କିମ୍ବା ତାଇମୁରଙ୍କ ସହ ମୁମ୍ବାଇ ରାସ୍ତାରେ ବୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଗତ ରବିବାର ଦିନ ସେ ସୈଫଙ୍କ ସହିତ ତବୁଲିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବେବି ଵମ୍ପ ଦେଖାଗଲା |

ଏହି ସମୟରେ କରୀନାଙ୍କ ବେବି ଵମ୍ପ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ସ୍ପଷ୍ଟ ରୂପେ ଦେଖାଗଲା | ସେ ଚାଲୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପେଟ ଉପରେ ହାତ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ଏହାକୁ ପରିଚାଳନା କରୁଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ କରୀନା ବିନା ମେକ୍ଅପ୍ ରେ ଦେଖାଦେଲେ | ସେ ଆକାଶ ରଙ୍ଗର ସାର୍ଟ ଏବଂ କଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଏକ ବଡ ହେୟାରବ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଥିଲା|

ସ୍ୱାମୀ ସୈଫଙ୍କ ସହ ବୁଲିବା ବେଳେ କରୀନା ଏକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବିଷୟରେ କହୁଥିଲେ। କରୀନାଙ୍କ ଏହି ବେବି ବମ୍ପ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ କରୀନା ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷ ଖାଇବାକୁ ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅନ୍ତି | ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା କାହାଣୀରେ ଚିଲି ପିକଲର ଏକ ଫଟୋ ରଖିଥିଲେ | ଏହି ପିକକୁ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ପଠାଇଥିଲେ, ଯାହାଙ୍କୁ କରୀନା ମଧ୍ୟ ‘ଧନ୍ୟବାଦ’ ଗୀତକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଥିଲେ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କରୀନାଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ତୁମେ ତାଇମୁର ସମୟରେ କ’ଣ କରିଛ ଯାହାକୁ ଏହି ଗର୍ଭଧାରଣରେ ଏହାକୁ ପୁନରାବୃତ୍ତି କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହଁ | ଏଥିପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଇମୁର ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ମୋତେ ବହୁତ ଖାଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଥିଲେ। ତା’ପରେ ମୋର 25 କିଲୋଗ୍ରାମ ଓଜନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଲା | ମୁଁ ଆଉ ଏହା କରିବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ |

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଇମୁର ସମୟରେ ସମସ୍ତେ କହୁଥିଲେ, ପରଠା ଖାଆନ୍ତୁ, ଘିଅ ଖାଆନ୍ତୁ, କ୍ଷୀର ପିଅନ୍ତୁ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛି ଯେ ମୁଁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ କରିସାରିଛି | ମୋର ଶରୀରର ଆବଶ୍ୟକତା କ’ଣ ମୁଁ ଜାଣେ | ମୁଁ କେବଳ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ଫିଟ୍ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି |

ଅନ୍ୟ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କରୀନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗର୍ଭବତୀ ହେବାର ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ସୈଫଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ଥିଲା। ସେ କୌଣସି ଫିଲ୍ମି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିନାହାଁନ୍ତି। ଆମ ପରିବାରରେ କିଛି ଫିଲ୍ମି ହୁଏ ନାହିଁ |

Share Your Views In Comments Below

comments