ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିଆ TV Serialର ଗୋପୀ ବୋହୁଙ୍କ ଶାଶୁ କୋକିଲା ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ଏପରି, ଫୋଟୋ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ

ଯଦି ଆପଣ ଟିଭି ସିରିଏଲ ଗୁଡିକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ କୋକିଲା ବେନ ଚରିତ୍ର ସହିତ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚିତ ଥିବେ | କୋକିଲା ବେନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଜି ତାଙ୍କର ଦମଦାର ଅଭିନୟର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଦିୱାନା ଅଛନ୍ତି | କୋକିଲା ବେନ ଆଜି ଘରେ ଘରେ ସିରିଏଲ ‘ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିଆ’ କାରଣରୁ ନିଜ ନାମ କରିଛନ୍ତି । ଷ୍ଟାର୍ ପ୍ଲସ ଚ୍ୟାନେଲ ତରଫରୁ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ବଡ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି | ଏହି ପୁରସ୍କାରରେ ତାଙ୍କୁ ରିଲ ଲାଇଫର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଶାଶୁ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଛି | ସେ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ଆଜି ଏହି ପଦବୀ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି |

ଟିଭି ସିରିଏଲ ‘ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିଆ’ରେ କୋକିଲା ବେନ୍ ଅତ୍ୟନ୍ତ କ୍ରୋଧିତ-ଅନୁଶାସିତ କିନ୍ତୁ ଭଲ ପାଇବା ଶାଶୁ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ବୋହୁ ରୂପରେ ଯୋଡି ଗୋପୀ ବୋହୁ ସହିତ କରାଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ବୋହୂର ଏହି ଚରିତ୍ର ଭୂମିକାରେ ଟିଭି ଜଗତର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଭୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଜୀ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି | ଘରେ ଘରେ ସେମାନଙ୍କର ଏହି ଯୋଡି ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ | ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଅଭିନୟରେ ଆମେ ଏତେ ବାସ୍ତବତା ପାଇଥାଉ ଯେପରି ପ୍ରକୃତ ଜୀବନରେ ସେମାନଙ୍କର ସମାନ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି |

କିନ୍ତୁ ସିରିଏଲରେ ଯେଉଁଠାରେ କୋକିଲା ବେନ ଏକ ଶାଶୁ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି, ଯିଏ ଅତ୍ୟନ୍ତ କଠୋର ଏବଂ ପାରମ୍ପାରିକ ପ୍ରକୃତିର | କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଏହି କାହାଣୀ ଟିକିଏ ଅଲଗା | କିନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଅଜବ କିମ୍ବା ବଡ କିଛି ନାହିଁ କାରଣ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କାମ ହେଉଛି ନିଜକୁ ବିଭିନ୍ନ ଭୂମିକାରେ ପ୍ରମାଣ କରିବା | ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କୋକିଲା ବେନଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ଜୀବନ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ବାସ୍ତବ ଜୀବନର କିଛି ଚିତ୍ର ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସିରିଏଲ ଦେଖିଥିବେ ତେବେ ଆପଣ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ସହିତ ପରିଚିତ ଥିବେ | ସିରିଏଲରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ଟିକେ କ୍ରୋଧିତ ପ୍ରକାରର | କାହା ଦ୍ୱାରା କୌଣସି ଭୁଲ ହୋଇଗଲେ ତାଙ୍କର କ୍ରୋଧ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଜଣା | କିନ୍ତୁ ରିୟଲ ଲାଇଫରେ କୋକିଲା ବେନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ | ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ରୁପାଲ ପଟେଲ, ଯିଏ ବାସ୍ତବରେ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରକୃତିର | ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ, ତାଙ୍କୁ କଥା କଥାରେ ରାଗିିବା ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ |

ଏହା ସହିତ, କୋକିଲା ବେନ ମୋଦୀ ସିରିଏଲରେ ବହୁତ ପାରମ୍ପାରିକ ପ୍ରକୃତିର ନଜର ଆସନ୍ତି | ସେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଲାଇଫଷ୍ଟାଇଲ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ | ତାଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଧୁନିକ ଏବଂ ଯଦି ଏକ ପ୍ରକାରରେ ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ତାଙ୍କର ଲାଇଫଷ୍ଟାଇଲ ସିରିଏଲରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିପରୀତ |

ଯଦି ଆମେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୁପାଲ ପଟେଲ ତଥା କୋକିଲା ବେନଙ୍କ ପ୍ରାରମ୍ଭ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ସେ ମହକ ନାମକ ଏକ ଫିଲ୍ମରୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ରୁପାଲ ପଛକୁ ଚାହିଁଲେ ନାହିଁ | ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ବଡ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୁପାଲ ଟିଭି ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରେ ନିଜର ନାମ ସ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି | ଯଦି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ, ତେବେ ସେ ଏକ ପାରମ୍ପାରିକ ଗୁଜରାଟୀ ପରିବାରରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ | ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନାମ ରାଧାକୃଷ୍ଣ ଦତ୍ତ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସେ କ୍ୟାମେରା ଠାରୁ ଅଳ୍ପ ଦୂରତା ବନେଇଛନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କୁ ସିରିଏଲ କିମ୍ବା ଫିଲ୍ମରେ ଅଳ୍ପ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments