ରୀତିକ ରୋଶନଙ୍କ ପରେ କଙ୍ଗନା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଉପରେ କରିଲେ ବଡ ଖୁଲାସା, କହିଲେ- ସେ ମୋ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବା… ପୁରା Bollywood ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ..

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜର ମତ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ । କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି। କୌଣସି ସାକ୍ଷାତକାରରେ କଙ୍ଗନା କିପରି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି ତାହା ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ | କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କଙ୍ଗନା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ପଞ୍ଚୋଲିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ରହସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିଥିଲେ। ନିକଟରେ କଙ୍ଗନା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହି ଦାଉ, 2014 ମସିହାରେ, କଙ୍ଗନା ପଠାଇଥିବା କିଛି ଇମେଲର ବିବରଣୀ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଲିକ୍ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ କଙ୍ଗନା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ।

ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କଙ୍ଗନା ହ୍ରିତିକଙ୍କୁ ଏକ ମେଲରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ରଣବୀର ମୋତେ କୁଇନ ପୂର୍ବରୁ କେବେବି ଧ୍ୟାନ ଦେଇନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଫାଣ୍ଟମ ଅଫିସରେ କୁଇନର ଫୁଟେଜ ଦେଖିଲେ ଯେ, ସେ ବିବିଏମରେ ମୋତେ ଆପ୍ରୋଚ କରିଥିଲେ ।

କଙ୍ଗନା ମେଲରେ ରଣବୀରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବାବେଳେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଗ୍ୱାଲିଅରରେ ରିଭଲଭର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲି, ସେ ସିଧାସଳଖ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଯେ ମୁଁ କାହା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛି | ଏହା ପରେ ଆମେ କିଛି ଦିନ କଥା ହୋଇନଥିଲୁ | ତା’ପରେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଥିଲି, ସେ ମୋତେ ମେସେଜ୍ କରି ପଚାରିଲେ – NYC କେମିତି ଅଛି ?

ତା’ପରେ ମୁଁ ପଚାରିଲି ତୁମେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ କି? ତା’ପରେ ରଣବୀର ଭୟଭୀତ ହୋଇ କହିଲେ – ନିୟମିତ ସମ୍ପର୍କ କାହିଁକି ନୁହେଁ? ମୋର କାହା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଥିବାରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମନା କରିଥିଲି | ମୁଁ ଭାବୁଛି ସେ ଏ ବିଷୟରେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ। “

Share Your Views In Comments Below

comments