ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ପୁଣି ଥରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ କଲେ ବଦନାମ, ଜାମିନ ଆବେଦନରେ ଲଗାଇଲେ ଏହି ବଡ ଆରୋପ, କହିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ହିଁ ସବୁ …

ବଲିଉଡର ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଅନେକ ତାମସା ହୋଇଛି। ତେବେ ଡ୍ରଗ୍ସ କୋଣ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ଗିରଫ କରିଛି। ତେଣୁ ରିୟା ଆଜିକାଲି ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତରେ ଅଛନ୍ତି। ଇତି ମଧ୍ୟରେ ରିୟାଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିଛି। ରିୟାଙ୍କ ରାଗ ଏବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଖରାପ ଭାବେ ବର୍ଷୁଛି | ତେବେ ବର୍ତମାନ ସେ କ’ଣ କହିଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା …

ବାସ୍ତବରେ ରିୟା ତାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ନିୟମିତ ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଅଭ୍ୟାସକୁ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ନିକଟତମ ଲୋକଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ | ରିୟାଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣିଥିଲେ। ତେବେ ରିୟାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଶୁଣାଣି ହେବ। ଯଦିଓ ଏହି ଶୁଣାଣି ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେତୁ ତାରିଖ ବଢ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ

ଏହା ଜଣା ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ରିୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନେକ ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ରିୟା କେବଳ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ପ୍ରବର୍ତ୍ତାଇଥିବାବେଳେ ରିୟା ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଟଙ୍କା ହଡପ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ତାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ କେବଳ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଲଗାତାର ଡ୍ରଗ୍ସ ପାଉଥିଲେ।

ରିୟା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସୁଶାନ୍ତ ଆଜି ଜୀବିତ ଥାଆନ୍ତେ, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଅଳ୍ପ ପରିମାଣର ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥାନ୍ତା ଏବଂ ଏହା ଏକ ବର୍ଷ ଜେଲ ହୋଇଥାନ୍ତା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ରିୟା ତାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନପତ୍ରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ମୋ ଭାଇ ଶୋଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଘରର ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ ଅଭ୍ୟାସକୁ ସହଜ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ସୁଶାନ୍ତ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ରଖୁ ନଥିଲେ|

ରିୟା କହିଛନ୍ତି, ‘ସୁଶାନ୍ତ ହିଁ କେବଳ ଥିଲେ ଡ୍ରଗ୍ସର ଉପଭୋକ୍ତା’

ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ନିକଟତମ ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ ଅଭ୍ୟାସ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଅପବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତରେ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ ବିପଦରୁ ସେ ରକ୍ଷା ପାଇବେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ନିଜ ରାନ୍ଧୁଣିଆ ନୀରଜଙ୍କୁ ନିଜ ପାଇଁ ଗଣ୍ଠି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଗଣ୍ଠିକୁ ତାଙ୍କ ଶୋଇବା ଘରେ ଏକ ବାକ୍ସରେ ରଖିବେ | ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନୀରଜଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗଦେବାକୁ କହିଥିଲେ। ରିୟା ତାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନରେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ମିଳିତ ବାକ୍ସ ଖାଲି ମିଳିବା ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରେ ଯେ କେବଳ ସୁଶାନ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ସର ଗ୍ରାହକ ଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments