ରୋମାଣ୍ଟିକ ସିନ କରୁଥିବା ସମୟରେ ନିଜ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିପାରିଲେ ନାହିଁ ଏହି 8 ଜଣ Bollywood ଷ୍ଟାର, ଜଣେ ତ ସବୁ ସୀମା ପାର କରିଦେଲେ

ଆଜିକାଲି ବଲିଉଡରେ ଇଣ୍ଟିମେଟ ସିନ ସାଧାରଣ ହୋଇଗଲାଣି, ଫିଲ୍ମରେ ଟିକେ ମସାଲା କିମ୍ବା ଫିଲ୍ମରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସିନ ରଖାଯିବା ପାଇଁ ଏହା କରାଯାଏ | ଅତ୍ୟନ୍ତ ସହଜ ନଜର ଆସୁଥିବା ଏହି ସିନଗୁଡିକ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଥାଏ କାରଣ ଷ୍ଟାରମାନେ ବେଳେବେଳେ ଏପରି ସିନ କରୁଥିବା ସମୟରେ ନିଜ ସୀମା ପାର କରିଦିଅନ୍ତି, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଏପରି ସିନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ସୁଟ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଷ୍ଟାରମାନେ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି |

ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ୍ ଏବଂ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ

ଫିଲ୍ମ ‘ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ ଜାଟ’ରେ ଟାଇଗର ଏବଂ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କର ଏକ କିସିଙ୍ଗ ସିନ ଥିଲା | ଏହି ସିନ କରିବା ସମୟରେ ଦୁଇ ଷ୍ଟାର ଏତେ ହଜି ଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରେମୋ ଡି’ସୁଜାଙ୍କ କଟ୍ ଶୁଣି ନଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ କିସ କରିବା ଜାରି ରଖିଥିଲେ।

ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଏଭଲିନ୍ ଶର୍ମା

ରଣବୀର କପୁର ଜଣେ ଚମତ୍କାର ଅଭିନେତା କିନ୍ତୁ ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ପ୍ଲେ-ବୟ ରେପୁଟେସନ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି, ସେ ‘ୟେ ଜୱାନୀ ହେ ଦୱାନି’ ଫିଲ୍ମରେ ଏଭଲିନ୍ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଏକ ଇଣ୍ଟିମେଟ ସିନ କରୁଥିଲେ | ଏହା କରିବାବେଳେ ରଣବୀର କୋଉଠି ହଜିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ କଟ୍ ବୋଲି କହିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅଟକି ନଥିଲେ।

ରୁସଲାନ୍ ମମତାଜ ଏବଂ ଚେତନା ପାଣ୍ଡେ

ରୁସଲାନ୍ ମମତାଜ୍ ଏବଂ ଚେତନା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ଆଇ ଡୋଣ୍ଟ ଲଭ ୟୁ” ଏତେ ଚାଲିନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମରେ ଅନେକ ଇଣ୍ଟିମେଟ ସିନ ଥିଲା ଯାହା ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା, ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରୁସଲାନ୍ ମମତାଜ୍ ଏହି ସିନ କରିବା ସମୟରେ ଏତେ ହଜି ଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେ ଅଜାଣତରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚେତନା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଡ୍ରେସର ଜିପ୍ ଖୋଲିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ ହଠାତ୍ ତଳକୁ ଖସିଗଲା ଏବଂ ପରିବେଶ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଜବ ହୋଇଗଲା |

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଏବଂ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ

ଫିଲ୍ମ ‘ଜେଣ୍ଟଲମେନ’ରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏବଂ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ କିଛି ବୋଲ୍ଡ ସିନ ଥିଲା | ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଏକ ଇଣ୍ଟିମେଟ ସିନ କରୁଥିବାବେଳେ, ଦୁହେଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ କଟ୍ କହିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ ଜାରି ରଖିଥିଲେ।

ବିନୋଦ ଖାନ୍ନା ଏବଂ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ

ବିନୋଦ ଏବଂ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦୟାୱାନ’ର ବୋଲ୍ଡ ସିନ ସେତେବେଳେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା | ସେତେବେଳେ ମାଧୁରୀ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ନୂଆ ଥିଲେ ଏବଂ ବିନୋଦ ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନେତା ଥିଲେ, ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ କିସିଙ୍ଗ ସିନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ବିନୋଦ ଖାନ୍ନା ଏହି ସିନ କରିବା ସମୟରେ ଏତେ ହଜି ଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡି ପକାଇଥିଲେ।

ରଣଜିତ୍ ଏବଂ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ

ଫିଲ୍ମ ‘ପ୍ରେମ ପ୍ରତିଜ୍ଞା’ରେ ମାଧୁରୀଙ୍କର ଏପରି ଏକ ସିନ ଥିଲା ଯାହା କରୁଥିବା ସମୟରେ ରଣଜିତ୍ ତାଙ୍କ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ବସିଥିଲେ | କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଯେ ଏହି କାରଣରୁ ମାଧୁରୀ ଏତେ ଡରି ଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେ ରଣଜିତଙ୍କୁ ବହୁତ କିଛି କହି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ କେବେବି ନ ଛୁଅନ୍ତୁ |

ବିନୋଦ ଖାନ୍ନା ଏବଂ ଡିମ୍ପଲ୍ କପାଡିଆ

ପୁଣିଥରେ ବିନୋଦ ନିଜକୁ ଏପରି ସିନ କରିବା ସମୟରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି ପାରିନଥିଲେ, ଫିଲ୍ମ ‘ପ୍ରେମ ଧର୍ମ’ରେ ଯେତେବେଳେ ବିନୋଦ ଡିମ୍ପଲଙ୍କ ସହ ଏକ କିସିଙ୍ଗ ସିନ କରୁଥିଲେ, ଏହା କରିବା ସମୟରେ ସେ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି ପାରିନଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସେ ଡିମ୍ପଲ କାପଡିଆଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ।

ଦଲିପ ତାହିଲ ଏବଂ ଜୟା ପ୍ରଦା

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଦଲିପ ତାହିଲ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ଥିଏଟର କଳାକାର ଥିଲେ, ତେଣୁ ସେ ନିଜ ଭୂମିକାକୁ କିପିରି ଭଲ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ତାହା ଜାଣନ୍ତି | ଏକ ସିନ ସମୟରେ ଦଲିପ ଜୟା ପ୍ରଦାଙ୍କୁ ଏତେ ଜୋରରେ ଧରିଥିଲେ ଯେ ନିଜକୁ ଛଡାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଦଲିପଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବାକୁ ପଡିଥିଲା | ପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ରିଲ୍ ଲାଇଫ ରିୟଲ ଲାଇଫ ନୁହେଁ |

Share Your Views In Comments Below

comments