ସାବଧାନ: କମଜୋର ହୃଦୟ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଉଡିଯାଇ ପରେ ହୋସ, ଡିଲିଟ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକ କରିଲେଣି ଅନୁରୋଧ

ଆଜି ଦୁନିଆରେ ଏପରି ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଭୂତ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭୂତ କେବଳ ପୁରାଣ ଅଟେ | ସେହି ସମୟରେ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଅନ୍ଧକାର ଏବଂ ଭୂତମାନଙ୍କୁ ଭୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମୟରେ ଭୂତମାନଙ୍କୁ ଦେଖିଥିବେ କିମ୍ବା ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥାନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭୂତ ଦେଖିବା କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଶୁଣିବାକୁ ଭୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏଠାରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଫୋଟୋକୁ ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଭୟଙ୍କର ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସତ୍ୟ ନୁହେଁ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଭୟାନକ ଦୃଶ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ତେଣୁ ଦୃଢ ହୃଦୟାଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି ହିଁ ଏହି ଫୋଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ଦେଖନ୍ତୁ | ଏହି ଛବିଗୁଡ଼ିକରେ ଏପରି କିଛି ଅଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଭୟଭୀତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ଭୂତମାନଙ୍କର ଭୟାନକ ଏବଂ ଚମତ୍କାର ଫୋଟୋ ଦେଖନ୍ତୁ –

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଫଟୋ ଦେଖିଲେ, ସେହି ପିଲାଟିର ହାତ ପାଖରେ ଅନ୍ୟ କାହାର ହାତ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଗଲା | କାହାର ହାତ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରି ପୁରା ପରିବାର ଏବେ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ଜଣେ ଝିଅ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଏକ ଫଟୋ ଉଠାଇଲା, ଯାହାକୁ ଅନ୍ୟ କେହି କ୍ଲିକ୍ କରିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ଫଟୋ ଦେଖିଲା, ଅନ୍ୟ କେହି ତାଙ୍କ ସହିତ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବାର ଦେଖିଲା | ଏହି ଝିଅ କିମ୍ବା ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଏହା କିଏ ବୋଲି ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି |

ଏହି ଝିଅଟି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ସେଲଫି ନେଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଫଟୋରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଛୋଟ ଦର୍ପଣକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଭୟଭୀତ ହୋଇ କମ୍ପିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଏହି ଦର୍ପଣରେ କିଏ ଅଛି ତାହା ଜାଣିବା କଷ୍ଟକର |

ଡାହାଣ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ଏହି ଝିଅମାନଙ୍କ ଫଟୋରେ କିଛି ଅଦ୍ଭୁତ ଚେହେରା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭୟାନକ ଅଟେ |

ଜଣେ ପିତା ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ଖେଳୁଥିବା ଫୋଟୋ ଉଠାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଫୋଟୋକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ଏହି ଫଟୋରେ ଟିଭିରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଶିଶୁର ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି |

ଗୋଟିଏ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ ଉଠାଇଲେ କିନ୍ତୁ ଯେଉଁଠାରେ ଏହି ମହିଳା ବସିଛନ୍ତି ସେଠାରେ କିଛି ଅଦ୍ଭୁତ ଜିନିଷ ଦେଖାଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଖୋଜିଲା ପରେ ମିଳିଲା ନାହିଁ |

ଝିଅଟି କାରରେ ସେଲଫି ନେଇ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଫୋଟୋକୁ ଦେଖି ଭୟଭୀତ ହେଲେ | ଝିଅଟିର ପଛରେ, କାରରେ କିଛି ଚିରାଚରିତ ପ୍ରାଣୀ ଦେଖାଯାଯାଉଛି |

ଏହି ଯୁବକଙ୍କ ପଛରେ ଥିବା କାଠ କବାଟରେ କିଛି ଅଦ୍ଭୁତ ଜିନିଷ ଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି |

ଫୋଟୋରେ ଥିବା ଏହି ପିଲାମାନଙ୍କ ପଛରେ ଧଳା ପୋଷାକରେ ଜଣେ ଭୂତ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି |

ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ଯତ୍ନର ସହ ଦେଖିଲେ କିଛି ଅଜବ ପ୍ରାଣୀ ଦେଖାଯାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଚିହ୍ନିବା କଷ୍ଟକର ଅଟେ |

ଏହି ଭୟାନକ ଫଟୋ ବ୍ୟତୀତ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖାଉଛୁ, ଯେଉଁଥିରେ ଭୂତମାନଙ୍କ ସହ ଭୂତ ଦୁନିଆର ଝଲକ ଦେଖାଯାଇଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭୁତପ୍ରେତଙ୍କୁ ନେଇ ତିଆରି କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଭିଡ଼ିଓ –

Share Your Views In Comments Below

comments