ସବୁଦିନ ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖୁଥିଲେ ଦିଅର, ହଠାତ ଦିନେ ପଡିଗଲେ ଧରା, ଆଉ ତାପରେ ଘର ଲୋକମାନେ ଯାହା କଲେ… ଆପଣ କୁହନ୍ତୁ କଣ ସେ ଠିକ କରିଲେ

ମଥୁରାର ହାତାନା ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକ ଏବଂ ବିବାହିତା ମହିଳା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କାରଣରୁ ସନ୍ଦେହଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଟ୍ରେନ୍ ସମ୍ମୁଖ କୁ ଡେଇଁପଡ଼ି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ସୂଚନା ପାଇ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା। ଉଭୟ ସଂପର୍କରେ ଦିଅର-ଭାଉଜ ଅଟନ୍ତି | ପରିବାର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏହି ମାମଲାରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି।

ଶନିବାର ସକାଳେ ହାତାନା ରେଳ କ୍ରସିଂ ଠାରୁ କୋସିକାଲାନ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ଆଡକୁ ପ୍ରାୟ ଏକ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ହାତାନା ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କ କ୍ଷତାକ୍ତ ମୃତଦେହ ପାଇବା ପରେ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଖେଳିଯାଇଥିଲା। ଉଭୟ ଟ୍ରେନ ଦ୍ୱାରା କଟିଯାଇଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରେଳ ସିଗନାଲ ତଳେ ଥିବା ବାକ୍ସରେ ଥିବା ମୋବାଇଲକୁ ଦେଖି ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ସକାଳେ ଯେତେବେଳେ କିଛି ଗ୍ରାମବାସୀ କ୍ଷେତକୁ ଯାଉଥିଲେ, ସେମାନେ ରେଳ ଟ୍ରାକ୍ ରେ ରକ୍ତ ଚିହ୍ନ ଏବଂ ଶରୀରର କିଛି ଅଂଶକୁ ଦେଖିଥଲେ। ଲୋକମାନେ ତୁରନ୍ତ UP ଡାଏଲ 112 ରେ କଲ କରି ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇଲେ | ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ୟୁପି ଡାଏଲ୍ 112 ସହିତ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହ ସଂଗ୍ରହ କରି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା।

ରେଲୱେ ଟ୍ରାକରେ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହ ଏକା ପାଖରୁ ମିଳିଥିଲା। ରେଲୱେ ଟ୍ରାକରେ ମିଳିଥିବା କ୍ଷତାକ୍ତ ଶରୀରର ଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରେ ଯୁବକଙ୍କର ବେକ ଏବଂ ଯୁବତୀ-ଯୁବକଙ୍କ ଦୁଇ ହାତ ସଂଲଗ୍ନ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ପ୍ରମୋଦ ପାୱାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ମୃତ ବିବାହିତ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଉଭୟ ସମ୍ପର୍କରେ ଦିଅର-ଭାଉଜ ଅଟନ୍ତି | ମୃତକଙ୍କ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ତିନିଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି। ପରିବାର ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏହି ମାମଲାରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି। ତେଣୁ ଉଭୟ ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଏହି ମାମଲାରେ ମୁଣ୍ଡ ଖେଳାଉ ନାହାଁନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments