ସବୁଦିନ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଲେ କିଛି ଏପରି ହେଇଯାଇଥାଏ ଝିଅ ପିଲାଙ୍କର ଏହି ଖାସ ଅଙ୍ଗ …

ଦୈନିକ ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ହେଇଥାଏ | ସେକ୍ସ କରିବା କେବଳ ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବାର ଏକ ମାଧ୍ୟମ ନୁହେଁ, ବରଂ ଏହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥାଏ | ସେ-କ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରରେ ଏପରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥାଏ ଯାହାକି ସର୍ଟ ଟର୍ମ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଲଙ୍ଗ ଟର୍ମ ହୋଇଥାଏ | ଏହା କର୍ଟିସୋଲ ସ୍ତରକୁ ବଢ଼ାଇ ଦେଇ ଥାଏ, ମନୋବଳକୁ ଉନ୍ନତ କରିଥାଏ ଏବଂ ସ୍ତନରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିଦେଇଥାଏ |

ବଢିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ ଏହି ସବୁ ଅଙ୍ଗ

ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଇଣ୍ଟରକୋର୍ସ କରିଥାନ୍ତି ସେତବେଳେ ରକ୍ତ ସଞ୍ଚାଳନ କାରଣରୁ , ସ୍ତନର ଆକାରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥାଏ | ସ୍ତନ ଚାରିପାଖରେ ଶିରା ମଧ୍ୟ ବାହାରି ଆସିଥାଏ ଏବଂ ଏହା ଭରିବା ଦେଖା ଦେଇ ଥାଏ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସ୍ତନର ଆକାର 15 ରୁ 25 ପ୍ରତିଶତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ ଏବଂ ଏହା ଜୀବଜଗତ ସମୟରେ ହୋଇଥାଏ |

ଯେତେବେଳେ ମହିଳାମାନେ ସେକ୍ସ ର ଆନନ୍ଦ ନେଇଥାନ୍ତି ତ ମହିଳା ଙ୍କ ଶରୀର ରେ ଅନେକ କିଛି ଅନ୍ୟ ପରିବର୍ତନ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବା କୁ ମିଳିଥାଏ ମହିଳା ଙ୍କ ର ହୃତ୍ସ୍ପନ୍ଦନ ବୃଦ୍ଧି ହେଇଥାଏ | ଏବଂ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଏନ୍ଡ଼ିଫିନ୍ସ ରିଲିଜ ହେଇଥାଏ | ଏହା ଡୋପାମିନ ର ସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ ଏହା ଶରୀର ର ଏକ୍ସଟରଯାନ ଓ ପ୍ରଜନସ୍ତର କୁ ଚରମ ସୁଖ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ | ଏହି ସେକ୍ସ ସମୟ ରେ ସ୍ତନ ରେ ଥିବା ଟିସୁ ମଧ୍ୟ ଉତେଜିତ ହେଇଥାଏ |

Share Your Views In Comments Below

comments