ସାଙ୍ଗରେ ଫିଲ୍ମ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ସହ Amir Khan କରୁଥିଲେ ଏମିତି ନଷ୍ଟ କାମ, ଫରାହ ଖାନ କହିଲେ ସତ…

ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ନାମ ଆଜି ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ସଫଳ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି | ଆଜି ତାଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ଏତେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ଯେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇସାରିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେବା ମାତ୍ରେ ତାହା ହିଟ୍ କିମ୍ବା ସୁପର ହିଟ୍ ହୋଇଯାଏ | ଅମୀର ପୁରା ବର୍ଷରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହି ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରୁ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ରେକର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଖଣ୍ଡନ କରନ୍ତି | ଏଥି ସହିତ, ଅମୀରଙ୍କ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସାମାଜିକ ସମସ୍ୟାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ତିଆରି କରାଯାଇଥାଏ, ତେଣୁ ବୋଧହୁଏ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ବଲିଉଡରେ ମିଷ୍ଟର ପରଫେକ୍ସନିଷ୍ଟ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଅମୀର ଖାନ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ଏବଂ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ଏବଂ ଖବରରେ ଥିବା ପ୍ରାୟତ ଦେଖାଯାଏ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି ତଃ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ନକାରାତ୍ମକ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ପାଆନ୍ତି | ଏବଂ ଅମୀର ଖାନ ବିବାଦର ସମ୍ପର୍କ ଏବେର ନୁହେଁ ବରଂ ବହୁତ ପୁରୁଣା |

ବର୍ଷେ ପୂର୍ବେ ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ଦଙ୍ଗଲ ଫିଲ୍ମ ଆସିଥିଲା ​​ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା | ସମାଜରେ ଝିଅମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବହୁ ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏହା ପଛରେ ଥିବା ଦୃଶ୍ୟ କିଛି ଅଲଗା ଥିଲ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍ ସମୟରେ ଆମୀର ଏକ ଭିନ୍ନ ବିବାଦ ଦେଇ ଗତି କରୁଥିଲେ ଯାହା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲା |

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସମୟରେ ଫରାହ ଖାନ ଆମୀରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ | 18 ତମ ମାମି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଫେସୱେଲ ସମୟରେ ଫରାହ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ବି ଅମୀର କୌଣସି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି, ସେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଛେପ ପକାନ୍ତି | ଗୋଷ୍ଠୀ ଆଲୋଚନାରେ ଏହି ସବୁ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ପୂଜା ବେଦୀ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଥିଲେ | ଫରାହଙ୍କ ଏହି କଥାବାର୍ତ୍ତା ଶୁଣି ଅନେକ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ବହୁତ ଲୋକ ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ଅମୀରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏହି କଥାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କଲେ ନାହିଁ |

ଏଥି ସହିତ ଅମୀର ମଧ୍ୟ ଏହି ଆଲୋଚନାରେ ଜଡିତ ଥିଲେ, ଯିଏ ଫରାହଙ୍କ କଥାରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ। ଅମୀର ଫରାହଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଯେକୌଣସି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ସେ ଏହା କରିଛନ୍ତି ସେ ସଫଳ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏହା କହି ଆମୀର ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରକୃତରେ ଏହା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଫରାହ ଖାନ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ kauଣସି ମିଥ୍ୟା ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିନାହାଁନ୍ତି।

କିନ୍ତୁ ସେହି ଗ୍ରୁପ ଆଲୋଚନାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଆଲିଆଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି କହିଥିଲେ। ଆଲିଆଙ୍କ ମା ପୂଜା କହିଥିଲେ ଯେ ତା’ହେଲେ ସେ ନିଜ ଝିଅକୁ ଆମୀରଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇବେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇଯିବେ। ଏହା ଦ୍ୱାରା ପୂଜା ମଧ୍ୟ ଏହି ବିବାଦରେ ଜଡିତ ହୋଇଥିଲେ।

ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ଅମୀର ଯାହା ବି କରନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ପପୁଲାର ହେବା ପାଇଁ ପୂଜାଙ୍କୁ ନେଇ ଏହି ସବୁ କହିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ।

Share Your Views In Comments Below

comments