ସୈଫ ଏବଂ କରିନାଙ୍କ ବାହାଘର ଖବର ଶୁଣିକି ଏମିତି ହେଇଯାଇଥିଲା ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କ ଅବସ୍ଥା, ଝିଅ ସାରା କରିଲେ ସବୁ ଖୁଲାସା

ମା ଏବଂ ଝିଅ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ | ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମା ଅମୃତା ସିଂଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସମାନ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ତାଙ୍କ ସନ୍ତାନ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କର ବହୁତ ଦୃଢ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ସେ ଉଭୟଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ଅମୃତା ସିଂ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ କେବଳ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିନଥିଲେ, ବରଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ମା ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ।

ଅମୃତାଙ୍କ ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ ସାରା

ଯଦି ସାରା ଅଲି ଖାନ କରୀନାଙ୍କ ବିବାହକୁ ଯିବାକୁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ, ତେବେ ଅମୃତା ସିଂ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ। ସାରା ଅଲି ଖାନ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କୁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ କରିଛନ୍ତି। ଅମୃତା ସିଂ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଥର କଥା ହୋଇଛନ୍ତି। ଅନେକ ଥର ସାରା ଏବଂ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମା ସହିତ ଥିବା ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି |

ଅମୃତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

କରୀନା କପୁର ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଜାଣିବା ପରେ ସେ କିପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ସାରା ଅଲି ଖାନ କହିଛନ୍ତି। ସାରାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ସହ ଲକରକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ପିତାଙ୍କ ବିବାହରେ କେଉଁ ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିବେ ପଚାରିଥିଲେ।

ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ମା ଅବୁ ଏଣ୍ଡ ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନର୍ ସନ୍ଦୀପଙ୍କୁ ଡାକି ତାଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଲେହେଙ୍ଗା ତିଆରି କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ଯାହାକୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲି ଖାନ ପିନ୍ଧି ତାଙ୍କ ପିତା ଏବଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବେ। ଏଥିରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଅମୃତା ସିଂ ଏହି ଖବର ଶୁଣି ଦୁଃଖିତ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଏହାକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ।

ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ଆଜି କରୀନାଙ୍କ ସହ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି, ତେବେ ସମଗ୍ର ଶ୍ରେୟ ତାଙ୍କ ମା ଅମୃତା ସିଂଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥାଏ। ସେ ହିଁ ଏଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ | ସାରାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ ମା ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ପରି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି। ସେ ସବୁବେଳେ ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସବୁକିଛି ଠିକ ଅଛି | ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଏପରି ପରିବେଶ ପାଇବ, ସେତେବେଳେ ତୁମେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ |

ଭାଇ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଭଲ ସମ୍ପର୍କ

ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ମାଆ ଅମୃତା ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଭାଇଭଉଣୀ କୁହାଯାଇପାରେ | ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନ ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧନ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ। ବହୁତ କ୍ୱଚିତ୍ ଘଟେ ଯେ ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପର ସହିତ ଝଗଡା କରନ୍ତି | ଇବ୍ରାହିମଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହାର ଗୋଟିଏ କାରଣ ହୋଇପାରେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ବୟସରେ 5 ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି।

ଝିଅ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ଅମୃତା ସିଂ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଅତି ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଝିଅ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି। ଅମୃତା ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାରା ଜଣେ ବହୁତ ଭଲ ଝିଅ ଏବଂ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି। ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି ସେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉପାୟରେ କିପରି ସନ୍ତୁଳନ କରିବେ | ସେ କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ସେ ଯେତେ କଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଉ|

ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନ ନିଜ ମା ଅମୃତା ସିଂଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ରହୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ସାବତ ମା କରୀନା କପୁରଙ୍କ ସହ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ।

Share Your Views In Comments Below

comments