ସକାଳୁ ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ନିକ ଜୋନାସ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସହ କରିଥାନ୍ତି ଏମିତି କାମ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜେ କହିଲେ- ସେ ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ଆଗେ ମୋ ଦୁ…

ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା, ଶ୍ରେଷ୍ଠ ତଥା ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ଆମେରିକୀୟ ଗାୟକ ତଥା ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ | ଏହି ଦମ୍ପତି ଆଜି ବିବାହର ଦ୍ୱିତୀୟ ବାର୍ଷିକୀ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ୍ ଙ୍କ ଯୋଡି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଯୋଡିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ |

ପ୍ରାୟତ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକଙ୍କୁ ଏକାଠି ବହୁତ ମଜା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ଥରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିକଙ୍କ କିଛି ଅଭ୍ୟାସ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ନିକ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଉଠିବା ପରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଦେଖନ୍ତି |

ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ଟିକିଏ ଅଜବ, କିନ୍ତୁ ନିକ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ପ୍ରଥମେ ଦେଖନ୍ତି | ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିକଙ୍କୁ କୁହନ୍ତି କି ଯେ ଉଠିବା ପରେ ମୋତେ କିଛି କ୍ରିମ୍ ଏବଂ ମସ୍କାରା ଲଗାଇବାକୁ ଦିଅ, ତା’ପରେ ମୋତେ ଦେଖିବ, କିନ୍ତୁ ନିକ ମୋତେ ଏସବୁ ବିନା ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତିନି ଡେଟ ପରେ ନିକ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ନିଜର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ମାତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ। ଏହା ପରେ, ଉଭୟ 2 ଡିସେମ୍ବର 2018 ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ।

ଅନ୍ୟ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପରି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ମଧ୍ୟରେ ପରସ୍ପର ସହିତ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଥିଲେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଉଭୟ କଳାକାର ପରସ୍ପରର ଅଧିକ ନିକଟତର ହେବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ | ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା, ଲକ ଡାଉନ ସମୟରେ ସେ ନିକଙ୍କ ବିଷୟରେ କ’ଣ ଜାଣିଥିଲେ? ତେବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଏକ ମଜାଳିଆ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ |

ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏତେ ଦିନ ଏକାଠି ବିତାଇବା ପରେ ମଧ୍ୟ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରେ (ହସିକି)। ଏକାଠି ବହୁତ ଏନଜୋୟ କଲୁ | ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଏକାଠି ଏତେ ସମୟ ବିତାଇ ନାହୁଁ | କୋଭିଡ କାରଣରୁ ଆମେ ଏକାଠି ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେଲୁ | ଆମେ ଆମର ନୂତନ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲୁ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେ ନିଜ ଅଭିନୟକୁ ବଲିଉଡରୁ ହଲିଉଡକୁ ବିସ୍ତାର କରିଛନ୍ତି। ଆଜି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା କେବଳ ବଲିଉଡକୁ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ତାରକା ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇଛନ୍ତି। ନିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଆହୁରି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହ ସାତ ଫେରା ନେବା ପରେ ନିକ ଜୋନାସ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ହିଟ୍ ଦେଇଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ଦି ହ୍ୱାଇଟ ଟାଇଗର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏଥିରେ ସେ ରାଜକୁମାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ନିକଟରେ ଏକ ଖବର ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଜୋନାସ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଜର୍ମାନୀ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ। ଏହା ଏକ ହଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେବ ଏବଂ ଏହାର ନାମ ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ସ 4 |

Share Your Views In Comments Below

comments