ସକାଳୁ ଉଠିକି ସବୁଠୁ ପ୍ରଥମେ କରନ୍ତୁ ଏହି 2ଟି ମନ୍ତ୍ରର ଜପ, ସବୁ ସମସ୍ୟା ହେଇଯିବ ଦୁର ମନୋକାମନା ହେବ ପୁରଣ…

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆମ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟା ଲାଗିରହିଥାଏ | ବେଳେବେଳେ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ହେତୁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ଥାଏ ତଃ କେତେବେଳେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାରଣକୁ ନେଇ| କେତେକ ଘରେ ଦୈନନ୍ଦିନ ଝଗଡା ଅନେକ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ସମଗ୍ର ପରିବାର ଭାଙ୍ଗିଯାଏ | ଆଜି, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ସମାଧାନ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ |

ଏସବୁ ବ୍ୟତୀତ ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟ, ଅଧ୍ୟୟନ କିମ୍ବା ବୃତ୍ତିରେ କୌଣସି ବାଧା ବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଅଛି, ଆପଣ ଅଗ୍ରଗତି କରୁନାହାନ୍ତି ଜିନିଷଗୁଡିକ ଖରାପ ଚାଲିଛି,ଯଦି ମନ ଶାନ୍ତ ରହେ ନାହିଁ କିମ୍ବା କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଆପଣ ସର୍ବଦା ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ| ଏହି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମନ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ଯାହାର ଶିକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ଦେଇପାରିବ |

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯଦି ସକାଳେ ଏକ ସୃତି କିମ୍ବା ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରାଯାଏ, ତେବେ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଶେଷ ହୋଇଯାଏ। ଏହା ଦିନସାରା ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଯୋଗାଇଥାଏ | ଯଦି ଆପଣ ସକାଳେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତି, ତେବେ ମନ୍ଦ ଶକ୍ତି ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବ |

ପଞ୍ଚାକ୍ଷର ମନ୍ତ୍ର

ପଣ୍ଡିତମାନଙ୍କ ମତରେ, ଯଦି ସକାଳେ ଶିବଙ୍କ ପଞ୍ଚାକ୍ଷର ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରାଯାଏ, ତେବେ ଘରେ କୌଣସି ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ନାହିଁ | ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଦ୍ୱାରା ସବୁବେଳେ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ ଓମ୍ ନମଃ ଶିବାୟ ମନ୍ତ୍ରକୁ ପଞ୍ଚାକ୍ଷର ମନ୍ତ୍ର କୁହାଯାଏ |

ଓମ୍ ବାସୁଦେବୟା ନମଃ

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରି, ଅଧ୍ୟୟନ ଏବଂ ବୃତ୍ତି ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେଉଛି | ଯଦି କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ “ଓମ୍ ବାସୁଦେବାୟ ନାମଃ” ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବ |

Share Your Views In Comments Below

comments