Salman Khan ଙ୍କ ନୁଆ ଭାଉଜ ଦେଖିବାକୁ ଏତେ ହଟ ଓ Beautiful, ଫୋଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଦେହ ବି ହେଇଯିବ ଗରମ…

ଯଦିଓ ଆମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ ତାରକା ଅଛନ୍ତି, ଯେଭଳି ଆମୀର ଖାନ, ଅମିତାଭଙ୍କ ଭଳି କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ତାରକା ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଗଡଫାଦର କେବଳ ଜଣେ| ସେ ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ଆମ ପ୍ରିୟ ଭାଇଜାନ | ବୋଧହୁଏ ଆମେ ଯାହା ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାରଣ ସଲମାନ କେବଳ ଭାରତ ନୁହେଁ ଆଜି ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଜଣାଶୁଣା |

ଆଜିକାଲି ଏକ ମଡେଲଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି | ଆମେ ଯେଉଁ ମଡେଲ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ସହିତ ଏକ ବିଶେଷ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି, ଯଦିଓ ସମସ୍ତେ ସଲମାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ନିକଟତର ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଶୀଘ୍ର କାହାକୁ ତାଙ୍କ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ | ଆପଣ ଅନ୍ୟ କିଛି ବୁଝିବା ପୂର୍ବରୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ ଏହି ମଡେଲ୍ ହେଉଛନ୍ତି ଜର୍ଜିଆ ଆଣ୍ଡ୍ରିଆନି ଯାହାର ନାମ ବର୍ତ୍ତମାନ ସଲମାନଙ୍କ ସାନଭାଇ ଅରବାଜଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଛି |

ଅରବାଜଙ୍କ ଏହି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ, ସେ ପ୍ରାୟତ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ହଟ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ନିଜ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେୟାର କରନ୍ତି | ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କର କିଛି ହଟ ଫଟୋ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ | ନିକଟରେ, ଜର୍ଜିଆ ପୁଣି ଥରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଏକ କାତିଲ ଲୁକ୍ ଥିବା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ସେ ତାଙ୍କ ଫଟୋସ ରେ ବହୁତ ଭଲ ଲୁକ ଦେଇଛନ୍ତି | ସମସ୍ତ ଫଟୋରେ, ସେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏକ ବୋଲ୍ଡ ପୋଜ୍ ଦେଇ ବହୁତ ଖୁସି କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଜର୍ଜିଆଙ୍କ ହଟ ଲୁକ୍ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ କ୍ଲାନ୍ତ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ |

ବାସ୍ତବରେ, ଆପଣ ଜାଣି ଖୁସି ହେବେ ଯେ ଜର୍ଜିଆର ରୂପରେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପରୀ ଠାରୁ କମ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ପାଗଳ, ପ୍ରକୃତରେ ଅରବାଜଙ୍କ ପସନ୍ଦକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ପଡିବ |

Share Your Views In Comments Below

comments