23 ବର୍ଷ ପୁର୍ବେ Salman Khanଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ହେଇଥିଲେ ହିରୋଇନ, ଆଜି ହେଇଯାଇଛି ଏମିତି ଅବସ୍ଥା, ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ

ସଲମାନ ଖାନ ଜଣେ ଏଭଳି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଯିଏ ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସଲମାନ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ସ୍ଥାନ ଦେଇଛନ୍ତି, ତେଣୁ ସଲମାନ ଖାନ ବଲିଉଡରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରିୟ, ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି, ସେ ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି|

ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ନୂତନ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି, ଯଦିଓ ସଲମାନ ଖାନ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେବଳ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଜି ଚିରଦିନ ପାଇଁ ବଲିଉଡରେ ନିଜର କଳା ଦେଖାଇ ପାରୁଛନ୍ତି| ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛି, ଯେଉଁମାନେ ସଲମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠାରୁ ଦୂରରେ ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି|

ଏଠାରେ ଆମେ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରମ୍ଭାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଯିଏ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ, ଜୁଡ଼ୱା ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ବନ୍ଧନରେ କାମ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ରମ୍ଭା ଜଣେ ଏଭଳି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ସଲମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କେବଳ ଦୁଇ ତିନିଟି ଫିଲ୍ମ କରିପରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ବଲିଉଡଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଯାଇଛନ୍ତି| ରମ୍ଭା ପ୍ରାୟ 10 ବର୍ଷ ବୟସରେ ସଲମାନଙ୍କଠାରୁ ସାନ ଅଟନ୍ତି| ବଲିଉଡ ବ୍ୟତୀତ ସେ ତାମିଲ, ମାଲାୟାଲମ, ତେଲୁଗୁ, ଭୋଜପୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭଳି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି।

ରମ୍ଭା ଦକ୍ଷିଣରେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏପରି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ରମ୍ଭାଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ହିରୋଇନ୍ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଆଜି ରମ୍ଭା ବିବାହିତ ଏବଂ ଏହାପରେ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ବହୁ ଦୂରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବ ଭଳି ନାହିଁ, ଯାହା ରମ୍ଭାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି|

ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏପରି ଥିଲା ଯେ ଚନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟ ଚମକି ଉଠିବ କିନ୍ତୁ ସମୟ ସହିତ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୁଏ ଏବଂ ବଲିଉଡର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ରମ୍ଭାଙ୍କ ସହ ଏହିପରି କିଛି ଘଟିଗଲା ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ଏତେ ଦିନ ଧରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିଛନ୍ତି| ସେ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ସାଧାରଣ ମହିଳାଙ୍କ ପରି ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥାକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ସହଜରେ ଚିହ୍ନିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ|

Share Your Views In Comments Below

comments