ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାଁନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ, ଜଣେ ତ ମୁହଁରେ କରିଦେଇଥିଲେ ମନା କି ତୋ ସହ କାମ କରିବିନି …

ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଥିବାବେଳେ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଦବଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ହଁ, ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କେବେ କାମ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଶପଥ ନେଇଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ତାଲିକାରେ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରଥମେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି…

1. ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍

ଏହିପରି ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଥର ମଞ୍ଚ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାକୁ ହଁ କହି ନାହାଁନ୍ତି। ଯଦିଓ ସଲମାନ ଖାନ ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି।ବାସ୍ତବରେ ଦୀପିକା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅହଂକାରୀ ଏବଂ ରାଗି ପ୍ରକୃତିର|ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି। ଏପରିକି ଦୀପିକା ଙ୍କୁ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ତିନୋଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଫର ମିଳିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଦୀପିକା ସଲମାନଙ୍କ ନାମ ଶୁଣିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଏହି ସବୁ ଫିଲ୍ମ କରିନଥିଲେ।

2. ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ

ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏବଂ ଏହା ପରେ ଉଭୟ ପରଦାରେ କେବେ ଦେଖାଗଲେ ନାହିଁ | ହରିଣ ମାମଲା ହେତୁ ସୋନାଲି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କାମରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ତେବେ ସୋନାଲି ଏ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିନାହାଁନ୍ତି।

3.କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ପ୍ରାୟତ ସମ୍ବାଦରେ ଥାଆନ୍ତି | ଅତୀତରେ କଙ୍ଗନା ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ଏବଂ ବଲିଉଡକୁ ତୀବ୍ର ମୁକାବିଲା କରିଥିଲେ। ଠିକ୍ ଅଛି, କଙ୍ଗନା ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ସଲମାନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସମସ୍ତ ଶ୍ରେୟ କେବଳ ଦବଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କୁ ଦିଆଯାଏ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ କିଛି ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି, ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ କେବେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ କାମ କରି ନାହିଁ କିମ୍ବା ମୁଁ ଚାହେଁ ନାହିଁ।

4.ଅମିଷା ପଟେଲ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମିଶା ପଟେଲ ଫିଲ୍ମ କାହୋ ନା ପ୍ୟାର ହେ ସହିତ ଏକ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଅନେକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ୟେ ହେ ଜଲୱା ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା, ଏହା ପରେ ସେ ଦବଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ| ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଅମିଷା ପଟେଲଙ୍କ ଯୋଡି ସେହି ଫିଲ୍ମ ପରେ ପରଦାରେ ଆଉ ଆସିନଥିଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଅମିଷା ପଟେଲଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ମଧ୍ୟ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇ ସେ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆ ଛାଡିଥିଲେ।

5. ଟ୍ୱିଙ୍କଲ୍ ଖାନ୍ନା

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ସ୍ମରଣୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମନେ ରଖିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ସମୟରେ ସେ ବହୁତ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଲୋକମାନେ ସଲମାନ ଏବଂ ଟ୍ୱିଙ୍କଲଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଜବ ପ୍ୟାର କିସି ସେ ହୋଟା ହେ କୁ ଭଲ ପାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ।

6. ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ହୃଦୟର ନିକଟତର ଥିବା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ହମ୍ ଦିଲ୍ ଦେ ଚୁକେ ସନମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡି ଭଲ ଥିଲା ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ଦୁହେଁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ତେବେ ପରେ ଉଭୟ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଭଲ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ତଥା ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ଛାଡିଥିଲେ ଏବଂ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଆଉ ବଡ ପରଦାରେ ଦେଖା ଦେଇନଥିଲେ।

7. ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର

ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଜନମ ସମଝା ଫିଲ୍ମ କରିଥିଲେ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ପରଦାରେ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ବହୁତ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିଲେ |

8. ଦୀପଶିଖା

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପଶିଖାଙ୍କୁ କରଣ ଅର୍ଜୁନ ଫିଲ୍ମରେ ସଲମାନଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଯାହାକୁ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments