ଶିଳ୍ପା ସେଠି ଲଗାଇଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଉପରେ ବଡ ଆରୋପ, କହିଲେ ‘ଅକ୍ଷୟ ମୋ ସହ ….. କରିଲେ ଆଉ ତାପରେ ମୋତେ ଧୋକା ଦେଲେ…

ବୋଲିଉଡ ର ଖିଲାଡ଼ି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଆଫେୟାର ଖବର ୯O ଦଶକ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା | ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ରବୀନ ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସେ ସମୟର ବୋଲିଉଡ଼ ର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ତାଲିକା ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲା | ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡି ସୁପରହିଟ ଥିଲା ଏବଂ ଦର୍ଶକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଏକ ସହ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଏହାପରେ ଉଭୟଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ ଟୁଇଁକିଲ ଖାନ୍ନା ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ |

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ଅକ୍ଷୟ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ପରେ ସେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଲେ । 2000 ମସିହାରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ ସମ୍ପର୍କରେ ବୟାନ ରଖିଥିଲେ |

ଏହି ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିବାବେଳେ ସେ ଟୁ ଟାଇମିଂ କରୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡେଟ କରୁଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଶିଳ୍ପା ଏସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିଲେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ |

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ କହିଥିଲେ- ‘ମୋ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଖରାପ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଖୁସି ଯେ ମୁଁ ଏହାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି | ଅନ୍ଧକାର ରାତି ପରେ ସକାଳ ଆସେ | ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ ମୋ ପାଇଁ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ମୋ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିଥିଲା ​​| ଲାଗୁଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁକିଛି ପଛରେ ରହିଯାଇଛି |

ଶିଳ୍ପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ କାହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ହଠାତ୍ ଜାଣିଲ ଯେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ତୁମକୁ ପ୍ରତାରଣା କରୁଛି, ତେବେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହୁଏ | ମୁଁ କେବେ ଭାବି ନଥିଲି ସେ ମୋ ସହ ଏହା କରିବେ |

ଅକ୍ଷୟ କହିଛନ୍ତି – ଶିଳ୍ପା ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ଏହା ପରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଥରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଶିଳ୍ପା ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏପରି ଆଲୋଚନା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଏହା ଉପରେ ଶିଳ୍ପା କହିଥିଲେ ଯେ .. ସେ ମୋ ସହିତ ଯାହା କରିଛନ୍ତି, ଏହା ପରେ ସେ ଆଉ କ’ଣ କହିପାରିବେ | ଏହା ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା .. ମୋର ନୁହେଁ |

Share Your Views In Comments Below

comments