ସମୁଦ୍ର ମଝିରେ ବୋଟରେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ Lip କିସ କରୁଥିଲେ Priyanka Chopda, ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲା ନାହିଁ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ, ଆଉ କରିଦେଲେ ଏମିତି କାମ… ଛି ଲଜ୍ୟା

ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ ଜୋନାସ ବଲିଉଡ ଏବଂ ଓଲିଉଡର ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ଦମ୍ପତି | ଯେତେବେଳେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଏକାଠି ଘରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରିଲା ମାତ୍ରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଥାଏ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଉଭୟ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କରୋନା ଯୁଗରେ ଲକଡାଉନର ସାତ ମାସ ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ କିଛି ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଚିତ୍ରରେ ଦୁହେଁ ଏକ ଡଙ୍ଗାରେ ଚଢିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ନିଜେ ଡଙ୍ଗାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା-ନିକ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପର ସହିତ ଲିପ୍ଲକ୍ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ |

କିସ କରୁଥିବାର ଦେଖି ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପରାଇନଥିଲେ ଯୁବକ

ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏକ ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କ ଦଶ ବର୍ଷର ସ୍ୱାମୀ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ସହ ଲିପଲକ୍ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହା ସହିତ ଡଙ୍ଗାରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଥିବାର ଦେଖି ନିଜକୁ ଅଟକାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ ଏବଂ ସେ ଚିତ୍ରରେ ପାଉଟ୍ ତିଆରି କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକଙ୍କ ଏହି ଫୋଟୋ ପ୍ରାୟ ଦଶ ମାସ ପୁରୁଣା | ତେବେ ଏହି ଚିତ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, କାରଣ ନିକ ଜୋନାସ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ନିକ୍ ଜୋନାସ୍ ନିଜ ପାଇଁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ତରଫରୁ ବନ୍ଧୁ ଗ୍ଲେନ୍ ପାୱେଲଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା କାମନା କରିଛନ୍ତି | ନିକ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଚିତ୍ର ବାଛିଥିଲେ, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ କୌତୁହଳପୂର୍ଣ୍ଣ |

ନିକ ନିଜ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଏପରି ଭାବେ ଜନ୍ମ ଦିବସର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲ

ନିକ୍ ଜୋନାସ୍ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହ ସ୍ମୁଚ କରୁଥିବା ସମୟର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ନିକଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ କପି କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ, ଗ୍ଲେନ୍ ପାୱେଲଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଗ୍ଲେନ୍ ପାୱେଲ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲପାଉ।” ତଥାପି, ଏହି ଫଟୋ ପ୍ରିୟଙ୍କା-ନିକଙ୍କ ପୁରୁଣା ଛୁଟିଦିନରୁ ଆସିଛି। ଜାନୁଆରୀ ମାସରେ, ଗ୍ଲେନ୍ ଏହି ବାହାଘରର ଅନେକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ |

ତେବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ ପ୍ରାୟତ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଛୁଟିଦିନରେ ଦେଖାଯାନ୍ତି | ଯାହାର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ ଗତ ସାତ ମାସ ଧରି ଘରେ ଏକାଠି ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ‘ଦ ହ୍ୱାଇଟ ଟାଇଗର’ରେ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ସହ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

Share Your Views In Comments Below

comments