ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ମୃତଦେହ ଦେଖି ଡରିଗଲେ ମହିଳା, ପାଖକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲେ ତ ତାପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ…

ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ସାଧାରଣତଃ ଜୀବଜନ୍ତୁ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | ଏହି ଜୀବମାନେ ବେଳେବେଳେ ଏତେ ଅଦ୍ଭୁତ ଥାଆନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି | ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଚିତ୍ର କୌଣସି ପ୍ରାଣୀର ନୁହେଁ | ଏହି ଚିତ୍ର ଦେଖିବା ପରେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଟିରୁ ବାହାରିବ ଯେ ଏହା ମନୁଷ୍ୟର ଶରୀର ପରି ଦେଖାଯାଉଛି |

ବାସ୍ତବରେ, ଜଣେ ମହିଳା ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଜିନିଷ ଦେଖିଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ଏହାର ନିକଟକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲେ, ତାହା ଏକ ମୃତ ଦେହ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲା | ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଡାକିଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ପରେ ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଲା, ଆଉ କିଛି ବାହାରିଲା | ମହିଳା ଜଣକ ଯାହାକୁ ମୃତ ଶରୀରକୁ ଭାବୁଥିଲେ ତାହା ଏକ ଅଳିଆ ଆବୃତ ପୁତଲା | ଏହି ଘଟଣା ଫ୍ଲୋରିଡାର ପେରିଡୋ ବିଚରୁ ଆସିଛି |

ମହିଳା ଜଣକ ମୃତଦେହ ଭାବି ପୋଲିସ ଡାକିଥିଲେ

ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଫେସବୁକରେ ଓସେନ ଘଣ୍ଟା ନାମକ ପୃଷ୍ଠାରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିଆଁ ପରି ବ୍ୟାପୁଛି | ଏହି ଛବିଗୁଡିକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିବେ ଯେ ଏହା ଏକ ଶବର ଫଟୋ, କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବରେ ଏହା କାହାର ଶବ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ଫଟୋ ଅନ୍ୟ କିଛି ଅଟେ | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରାଯିବା ପରେ ଏହା ଜଣାପଡିଥିଲା।

ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ଏକ କ୍ୟାପସନ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି | କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖା ଅଛି, ଭାଲେଣ୍ଟିଅର୍ କ୍ୟାଥଲିନ୍ ପେରିଡୋ ବିଚର ଇଣ୍ଟରକୋଷ୍ଟାଲ୍ ସାଇଡରେ ବୁଲୁଥିଲେ। ସେ କିଛି ଦେଖିଲେ ଯାହା ଦୂରରୁ ଏକ ମୃତ ଶରୀର ପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲା | ଦ୍ୱିତୀୟ ପରିଦର୍ଶକ 911 କୁ ଫୋନ କରି ପୋଲିସକୁ ଡାକିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଜଣା ପଡିଲା ଯେ ‘ମୃତ ଶରୀର’ ପ୍ରକୃତରେ ଏକ କଣ୍ଢେଇ, ଏଥିରେ ବହୁ ସାମୁଦ୍ରିକ ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ରହିଥିଲା ​​|ଚିତ୍ର ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭୟଭୀତ ହେବେ ”

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ

16 ନଭେମ୍ବରରେ ଅଂଶୀଦାର ହୋଇଥିବା ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ 2,300 ରୁ ଅଧିକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇ ସାରିଛି ଏବଂ 3,300 ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଡରି ଯାଇଥିଲି। ଜାଣି ନାହିଁ ଏହା ସହିତ କ’ଣ ହେଲା | ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅଂଶୀଦାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଏହାକୁ ଘରକୁ ନେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବି | ହାଲୋଏନ୍ ସାଜସଜ୍ଜା ପାଇଁ ”| ଏହି ସମସ୍ତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଦେଖାଯାଉଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments