ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ Fans ଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥନା ଆସିଲା କାମ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଦେଲେ ଖୁସି ଖବର କହିଲେ – ଏବେ ସେ…

ବନ୍ଧୁଗଣ, ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଫୁସଫୁସ କର୍କଟ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଏକ ଅପଡେଟ୍ ଦେଉଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ କହିଥିଲେ – ଏପରି ଖବର ଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ମାତ୍ର ମାସର କିନ୍ତୁ ସେପରି କିଛି ନାହିଁ | ସେ ଏକ ପ୍ରକାର ଫୁସଫୁସ କର୍କଟରେ ପୀଡିତ ଥିବା ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ଚିକିତ୍ସା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଭଲ ଚିକିତ୍ସା କରୁଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି- ସେ ଆଜି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ରିପୋର୍ଟ ଭଲ ଆସିଛି | ଭଗବାନଙ୍କ କୃପା ଏବଂ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଚିକିତ୍ସା ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଛି |

ସୋମବାର ଏକ ଖବର ଆସିଥିଲା ଯେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ କର୍କଟ ସହିତ ଯୁଦ୍ଧରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୋମବାର ଦିନ 61 ବର୍ଷିୟ ସଞ୍ଜୁଙ୍କ ପେଟିଏମ୍ ରିପୋର୍ଟ ବାହାରିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ କର୍କଟମୁକ୍ତ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ପେଟିଏମ୍ ସ୍କାନ୍ କର୍କଟ ରୋଗର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରାମାଣିକ ପରୀକ୍ଷା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ, ଏଥିରେ ପୀଡିତାଙ୍କ କର୍କଟ କୋଷର ଅବସ୍ଥା ଜଣା ପଡେ |

ତେବେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମାନ୍ୟତାଙ୍କ ଏହି ବିଷୟରେ କୌଣସି ସରକାରୀ ବିବୃତ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବା ପରେ ଅଗଷ୍ଟ 8 ରେ ଲିଲାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ସେ କିଛି ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ। 11 ଅଗଷ୍ଟରେ, ସେ ଫୁସଫୁସ କର୍କଟ ସହିତ ସେ ଲଢ଼ୁଥିବା ଖବର ମିଳିଥିଲା।ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଶମଶେର, ଭୁଜ୍, କେଜିଏଫ୍, ପୃଥିବୀରାଜ ଏବଂ ତୋରବାଜ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ |

Share Your Views In Comments Below

comments