TVରେ ସଂସ୍କାରି ବୋହୁ ରୁପରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଏହି ହିରୋଇନ ଏବେ ଛୋଟ କଳା ପୋଷାକରେ କରିଲେ ଏମିତି ଡ୍ୟାନ୍ସ, ଛୋଟ ଛୁଆ ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ

ଦିୟା ଔର ବାତି ହମ ର ବହୂ ସାନ୍ଧ୍ୟା ଅର୍ଥାତ୍ ଦୀପିକା ସିଂ, ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି | ଦୀପିକା ନୃତ୍ୟକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେ ତାଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ପୋଷ୍ଟରେ କେବଳ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ହିଁ ସେୟାର କରନ୍ତି|


ନିକଟରେ ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓରେ ସେ କଳା ପୋଷାକରେ ନାଚୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷାକରେ ଦୀପିକା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ନୃତ୍ୟ ପରୀ ଭଳି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଷ୍ଟାଇଲକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |


ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଛୋଟ କେଶ ପାଇଁ ପ୍ରେମ।’ ଦୀପିକାଙ୍କ ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା 60 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଏକ ସାଂସ୍କୃତିକ ଅବତାରରେ ଟିଭିରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ସାନ୍ଧ୍ୟାଙ୍କୁ ଏହି ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ଆଧୁନିକ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଦେଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭିନ୍ନ ଅଟେ | ତେବେ ବିଳମ୍ବ ନକରି ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ |


ଏହି ଭିଡିଓ ବ୍ୟତୀତ ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କର କିଛି ବୋଲ୍ଡ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ଦୀପିକା ଏକ କଳା ଶର୍ଟ ଡ୍ରେସରେ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏଥିରେ ସେ ସ୍ବୀଟ ବଦଳରେ ହଟ ଏବଂ ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର୍ କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ସେଲଫି |


ଦୀପିକା ଏକ କାର୍‌ରେ ଏହି ସେଲଫି ନେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ଅବତାର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 96 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି | ଦୀପିକାଙ୍କର ଏହି ଛବିଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା କୁହନ୍ତୁ |


କାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଦୀପିକା ସିଂ ସିରିୟଲ ‘ଦିୟା ଅର ବାତି ହମ୍’, ରେ ସାନ୍ଧ୍ୟା ରୋଲ ପାଇଁ ଘରେ ଘରରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଥିଲେ। ଏଥିସହ ସେ ‘କଭଚ’ ସିରିଏଲରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଏଠାରେ 1.5 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ନୃତ୍ୟ ଭିଡିଓକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି |

ତେବେ ଆପଣ ଦୀପିକାଙ୍କର ଏହି ନୃତ୍ୟକୁ କିପରି ପସନ୍ଦ କଲେ, ଦୟାକରି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆମକୁ କୁହନ୍ତୁ | ଏହିପରି ମଜାଦାର ଖବର ପାଇଁ ଆମ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments