ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ: ନୁଆ ଆଶା ଓ ନୁଆ ସୁଯୋଗ ନେଇ ଆସିବ ଏହି ସପ୍ତାହ, ଏହି 6ଟି ରାଶିର ଲୋକ ଉଠାଇବେ ଲାଭ

ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ରାଶିଫଳ ଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ରହିଥିବ ଯେ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆମର ତାରାମାନେ କ’ଣ କୁହନ୍ତି? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ରାଶିଫଳ କହୁଛୁ | ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନରେ ଏକ ସପ୍ତାହର ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବେ, ତେବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 16 ରୁ ନଭେମ୍ବର 22 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ |

ମେଷ ରାଶି (Aries) ଚ, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ:

ଅନେକ ଅସୁବିଧା ପରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥାନ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | କାହାକୁ କ୍ଷତି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅଭ୍ୟାସରେ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଟିକେ ଇର୍ଷାପରାୟଣ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଭାବପ୍ରବଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କିଛି ଲୋକ ନିଜେ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପାଇଁ ଶ୍ରେୟ ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଖୁସି ହୋଇପାରିବେ | ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଭାବନା କାହା ସହିତ ବାଣ୍ଟିବେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଭଲ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି (Taurus) ଇ, ଓଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୁ, ଭେ, ୱୋ ବୋ

ଏହି ସପ୍ତାହ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କାମ କରନ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇବେ | ଅର୍ଥ ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଛୋଟ ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ନୂତନ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଏବଂ ମଧୁରତା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖୁସି ବଢାଇବ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଥାଇପାରେ, ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini) କି, କୁ, ଦ, ଡ଼, ଗ, କ, କୋ, ହ:

ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ରହିବ, ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ସନ୍ତୁଳନ ରଖନ୍ତୁ | ଅତୀତରେ, ଆପଣ ହୁଏତ କାହାକୁ ଦେଇଥିବା ସାହାଯ୍ୟ ହଠାତ୍ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଯାହା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତାହା ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ମନରେ ଉତ୍ସାହର ଅଭାବ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାବି ଚିନ୍ତି ଅର୍ଥ କାରବାର କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏକ ବଡ଼ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ରହିବେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଖାଦ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ, ମୌସୁମୀ ରୋଗ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer) ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଦ, କର, ଦେ, କର:

ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବ୍ୟୟର ଉତ୍ସରେ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ଅଫିସରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ | କେହି କେହି ଆପଣଙ୍କର ଗୁପ୍ତ ଜିନିଷ ଜାଣିପାରନ୍ତି | ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଅବାଞ୍ଛିତ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀ ସହିତ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ, ପାରସ୍ପରିକ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିଷୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଯେଉଁମାନେ ସେଲ ସମ୍ୱନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ସେମାନଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଚାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo) ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଏହି ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟମ ହେବ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବବ | ଷଡଯନ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ସଚେତନ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ନାପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବଢ଼ିପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ଦେଇପାରେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଅନ୍ୟ କାହା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟର ମୁକାବିଲା କରିବା ଉଚିତ୍ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ଯଥେଷ୍ଟ ନିଦ ପାଇବା ଉଚିତ୍ ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo) ପା, ପା, ପୋ, ଶ, ସ, ଥ, ପେ, ପୋ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଢ଼ଙ୍ଗରେ କରନ୍ତୁ, ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ପୂର୍ବ ପ୍ରକଳ୍ପର କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭାରୀ ହେବେ | ଚାକିରି ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟିକ ସହଭାଗୀ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମସାଥୀ ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଫଳ ହେବ | ନିଜ ଦକ୍ଷତାର ଉତ୍ତମ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଭଲ ହେବ ।

ତୁଳା ରାଶି (Libra) ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ତା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଉପାୟରେ କାମ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବେ | କିଛି କାମରେ ବଡ ସଫଳତା ହେତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ବାଣିଜ୍ୟ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ସହଭାଗୀତାରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ମନ କଥା କହିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନଚେତ୍ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କାରବାରରେ ଲାଭବାନ ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସପ୍ତାହ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଚତୁର ହେବେ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio) ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ:

ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ସମୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କର | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ରହିବ। ଆରାମ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟର ସନ୍ତୁଳନ ସହିତ ଚାଲିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ବିନିଯୋଗର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ବନୁଛି। ପୁରୁଣା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ କେବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ନାହିଁ ବରଂ ନୂତନ ଉଚ୍ଚତାକୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ପର୍ଶ କରିବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: କ୍ୟାରିୟରରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ଚାକିରିରେ ପଦବୀ ଏବଂ ପରାକ୍ରମ ବଢ଼ିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ଚଲାବୁଲା ଅଧିକ ରହିବ, ଯାହା କିଛି ଥକ୍କାପଣ ଆଣିପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius) ୟେ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ:

ଆପଣ ସରକାରଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକାଗ୍ରତା ଅଭାବରୁ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟଭାଗରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ମନ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା, ଉପାସନା ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଅଭ୍ୟାସରେ ଯେତେ ଜଡିତ ହେବ, ସେତେ ଭଲ। ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟରେ ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ | ସହଭାଗୀତାରେ ନୂତନ ଡିଲ୍ ହୋଇପାରେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ

ମକର ରାଶି (Capricorn) ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି:

ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଫଶୀ ପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବ | ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ କୌଣସି ଚିନ୍ତା ହେବ ନାହିଁ | ପରିବାରରେ କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ନେଇ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଅଫିସରେ ଏକ ବୈଠକ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି କରିବେ ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହେବ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ ସଂପର୍କରେ ରହିବ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: ଯେଉଁମାନେ ସଙ୍ଗୀତରେ କ୍ୟାରିଅର୍ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଶୁଭ ଅଟେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଅଧିକ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius) ଯାଅ, ସମଲିଙ୍ଗୀ, ଯାଅ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା:

ଆପଣ ଜମି, ଯାନ କିଣି ପାରିବେ | ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ସମୟର ଅପବ୍ୟବହାର କରିବେ | ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ ଅସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଚିନ୍ତା ନକରି କାହାର ଚିନ୍ତାଧାରା ଭିତରକୁ ଯାଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାରରେ କୌଣସି ଖରାପ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପରିବାରର କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମନ ଖୁସି ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରିବେ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଉଚିତ୍ ନଚେତ୍ ସଫଳତା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ଅଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଥଣ୍ଡା ଏବଂ ଜ୍ୱର ସମସ୍ୟାରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ |

ମୀନ ରାଶି (Pisces) ଡୁ, ଥା, ଝ, ଜ, ଦିଅ, ଦିଅ, ଚା, ଚି:

ଛାତ୍ର ଏବଂ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ହେବ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଛୋଟ କଥା ପାଇଁ କାହା ସହିତ ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟମ ହେବ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର କାମ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଘରୁ ଅଫିସ୍ କାମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଜଟିଳ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହୋଇପାରେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଯାହା ଅଛି, ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ନିଜ ଉପରେ ଅଧିକ ଚାପ ପକାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |

ଆପଣ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 16 ରୁ ନଭେମ୍ବର 22 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତର ସମସ୍ତ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ପଢିଲେ | ଆପଣଙ୍କୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 16 ରୁ ନଭେମ୍ବର 22 ର ଏହି ରାଶିଫଳ କିପରି ଲାଗିଲା? କମେଣ୍ଟରେ ନିଜର ମତାମତ ନିଶ୍ଚୟ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ରାଶିଫଳକୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments