ମୁଷା ଛୁଆକୁ ଖାଇବାକୁ ଯାଉଥିଲା ସାପ କିନ୍ତୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଗଲା ମା ମୂଷା, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ତାହା ହୃଦୟ ଛୁଆଁ ଥିଲା, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ

ଜଣେ ମା ନିଜ ସନ୍ତାନ ସହିତ ଅଧିକ ନିକଟତର ଥାଏ| ମା ନିଜ ସନ୍ତାନର ସୁଖ ଏବଂ ନିରାପତ୍ତା ପାଇଁ ଯେକ କୌଣସି ସ୍ତରକୁ ଯାଇପାରେ | କେବଳ ମଣିଷ ନୁହଁନ୍ତି ପଶୁମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ହୃଦୟ ସମ୍ପର୍କ ଥାଏ | ଯେତେବେଳେ କଥା ପିଲାଟିର ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଆସେ ମା ସବୁଠାରୁ ସାହସୀ ହୋଇଯାଏ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏହି ମହିଳା ମୂଷାଟିର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ, ଆମେ ଦେଖୁ ଭୋକିଲା ସାପଟି ମୂଷା ଛୁଆର ଶିକାର କରେ | ସେ ମୂଷା ଛୁଆଟିକୁ ପାଟିରେ ଧରିଥାଏ | ଏହା ଦେଖି ଶିଶୁର ମାଆ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଏ | ସେ ସାପ ସହ ଲଢେଇ କରେ,ସେ ହାର ମାନେ ନାହିଁ ଏବଂ ତା’ପରେ ଏପରି କିଛି ହୁଏ ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦିଏ |

ନିଜ ପିଲାକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ମୂଷା ବିନା କିଛି ଚିନ୍ତା ନକରି ସାପ ସହିତ ଲଢେ | ପ୍ରଥମେ ସେ ତାର ଲାଞ୍ଜକୁ ଆଘାତ କରେ| ତା’ପରେ ସାପର ପାଟି ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରେ । ସର୍ବଶେଷରେ, ସାପଟି ମଧ୍ୟ ମା’ର ଜିଦ୍‌ରେ ଆଗରେ ହାର ମାନେ ଏବଂ ଶିଶୁକୁ ପାଟିରେ ଛାଡିଦିଏ |

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 27 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ ଯେ ଜଣେ ମା ଅପେକ୍ଷା କେହି ଅଧିକ ସାହସୀ ନୁହଁନ୍ତି | ଜଣେ ମା ନିଜ ସନ୍ତାନର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଯେକୌଣସି ସ୍ତରକୁ ଯାଇପାରେ | ସାଧାରଣତ ଗୋଟିଏ ମୂଷା ସାପର ପାଟିରୁ ବାହାରି ପାରେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏହି ସାହସୀ ମା ଆଗରେ ସେ ହାର ମାନିଲା |

Share Your Views In Comments Below

comments