ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ: ଏହି 7ଟି ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ପଇସା, ଚାକିରି ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖାସ ରହିବ ଏହି ସପ୍ତାହ…

ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ପକାଇଥାଏ | ରାଶିଫଳ ଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ରହିଥିବ ଯେ ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆମର ତାରାମାନେ କ’ଣ କୁହନ୍ତି? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ରାଶିଫଳ କହୁଛୁ | ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣ ଜୀବନରେ ଏକ ସପ୍ତାହର ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବେ, ତେବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 9 ରୁ ନଭେମ୍ବର 15 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ |

ମେଷ (Aries) ଚ, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଜରୁରୀ ଅଟେ | ଆଚରଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ | ଆପଣଙ୍କ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଚାଲିଛି | ଏହା ଭଲ ଯେ ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ହରାଇବେ | ଆପଣ ରୋଜଗାରରୁ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ହାଲୁକା ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରେମ ରଖିବା ପାଇଁ, ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ଏବଂ ତାଙ୍କଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ହୃଦୟର କଥା ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁସ୍ଥ କରିପାରେ | ତେଣୁ, ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି (Taurus) ଇ, ଓଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୁ, ଭେ, ୱୋ ବୋ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାଲିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟରେ ସପ୍ତାହଟି ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ମନ ଅସୁବିଧାରେ ରହିବ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିପାରନ୍ତି | ଏହା ଭଲ ଯେ ଆପଣ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନକୁ ମଧ୍ୟ ଶାନ୍ତ ରଖନ୍ତୁ | ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini) କି, କୁ, ଦ, କୋ, କ, ଜ, ଡ଼, ହା:

ଦୂରରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ବଜେଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ରାସ୍ତା ସହଜ ହେବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ କ୍ରୋଧ ହରାଇବାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ସମ୍ଭବ କିନ୍ତୁ ଚିନ୍ତା ନକରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଚାପ
ସତ୍ତ୍ୱେ ସପ୍ତାହ ଭଲ ରହିବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସପ୍ତାହଟି ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଯାଉଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଭଲ ହେବ | କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ |

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer) ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଦ, କର, ଦେ, କର:

ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଆଶା କରୁଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ନିତ୍ୟକର୍ମରେ ନିୟମିତ ପୂଜାପାଠ ଯୋଡନ୍ତୁ | ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ନୂଆ ଯୋଜନାରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଆପଣ ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆର୍ଥିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ବିବାହ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇପାରିବେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଲାଭ ର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଯୁବକମାନେ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: କୋଷ୍ଠକାଠିନ୍ୟ ଏବଂ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo) ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

କୌଣସି ମଣିଷର ଜାଲରେ ଫସନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏହାର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ବର୍ଦ୍ଧିତ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଭିନ୍ନ ସଂସ୍କୃତି କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ଦେଶର କାହା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଏହି ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ଲେଖା ଏବଂ ସାହିତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ପାଇବେ |

ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ପୂର୍ବ ସମ୍ପର୍କକୁ ଠିକ କରିପାରିବେ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମନର କଥା କରିପାରିବେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ଅଟକି ପାରେ | ଯତ୍ନର ସହ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ରହିବ | ଗଣ୍ଠି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo) ପା, ପା, ପୋ, ଶ, ସ, ଥ, ପେ, ପୋ:

ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ମାଙ୍ଗଲିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରେ | ଲେଖା ଏବଂ କଳା ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ମନ ର କଥା କହିଲବ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଏବଂ ସଫଳତା ସହିତ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନିକଟ ଭ୍ରମଣ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ହଠାତ୍ ସମସ୍ତ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ସାଥୀ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ, ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ଉତ୍ତର ମିଳିପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବୃତ୍ତି ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି (Libra) ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶକ୍ତି ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସପ୍ତାହ ହେବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଖରେ କିଛି ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ସର୍କଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନା ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ଅବିବାହିତା ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ନୂତନ ପାର୍ଟଟାଇମ୍ କାମ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକେ ନରମ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କୌଣସି ରୋଗ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio) ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ:

ଚାକିରି ଅଧିକାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ସପ୍ତାହ ସାରା ସୁଖ ରହିବ | ଘର ଦୋକାନର ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଗତିଶୀଳ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ କାଢ଼ିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଯେକୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣ ନିଜେ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହ ଲଭମେଟ ପାଇଁ ମଧୁରତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ଏକ ଉଚ୍ଚ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ।

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଶରୀରରେ ସାମାନ୍ୟ ଥକ୍କା ଲାଗିବ ଏବଂ ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius) ୟେ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ:

ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବାକୁ ପଡିବ | ମଧୁର ଆଚରଣରେ ପରିବାର ଖୁସି ହେବେ | ବନ୍ଧୁତା ପାଇଁ ବିରୋଧୀମାନେ ହାତ ବଢାଇବେ। ଜୀବନରେ ଜଣେ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଗମନ ଜୀବନକୁ ବଦଳାଇପାରେ | ବିମୁଦ୍ରାକରଣକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ କଠୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ | ଶାଶୁ ଘର ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଏକ ଭିନ୍ନ ରୂପ ଦେଖିବେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଧନ ଲାଭ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସପ୍ତାହ ଅଟେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଧନୁ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ଉନ୍ନତି ହେବ |

ମକର ରାଶି (Capricorn) ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି:

ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଏକ ଛୋଟ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଘରୋଇ ବିବାଦରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ଉପକୃତି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଇର୍ଷା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ବିନିଯୋଗରେ ଶୀଘ୍ରତା ଭଲ ନୁହେଁ, କେବଳ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ। ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଯୋଜନା ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ସବୁକିଛି ହାସଲ କରିପାରିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଆଶାର କିରଣ ଆସିବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ପାଠ ସହିତ ଜଡିତ ଯେକୌଣସି ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଟିକେ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius) ଯାଅ, ସମଲିଙ୍ଗୀ, ଯାଅ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା:

ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | କୋର୍ଟରେ ଚାଲିଥିବା ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ ହେବ। ସହଭାଗୀତା ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ବିବାହ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଆପଣ ଏକ ବିତର୍କରେ ଫସି ପାରନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିର ଉନ୍ନତି ସହିତ ଜମି ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ଯାନ କିଣିବାର ଯୋଜନା ହେବ | ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଚାପ ବଢ଼ାଇପାରେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ମନୋବୃତ୍ତିରେ ରହିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିକୁ ଆହୁରି ବଢାଇବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ନୂତନ ଅର୍ଥନୈତିକ ଚୁକ୍ତି ଚୂଡାନ୍ତ ହେବ।

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଚାଲିବାକୁ ପଡିବ |

ମୀନ ରାଶି (Pisces) ଡୁ, ଥା, ଝ, ଜ, ଦିଅ, ଦିଅ, ଚା, ଚି:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ବିରୋଧୀମାନେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାରରେ ନୂତନ ଡିଲ୍ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ରାଜନୀତିରେ ଜଣେ ବଡ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିବେ | ଘର ବାହାରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଖୁସି ହେବେ | ଯେକ କୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ସପ୍ତାହ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସମୟ ବିତାଇବେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପଦୋନ୍ନତିର ଦ୍ୱାର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣ ଛୋଟମୋଟ ଚାପ ଛାଡିଦିଅନ୍ତି, ତେବେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ |

ଆପଣ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 9 ରୁ ନଭେମ୍ବର 15 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତର ସମସ୍ତ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ପଢିଲେ | ଆପଣଙ୍କୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 9 ରୁ ନଭେମ୍ବର 15 ର ଏହି ରାଶିଫଳ କିପରି ଲାଗିଲା? କମେଣ୍ଟରେ ନିଜର ମତାମତ ନିଶ୍ଚୟ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ରାଶିଫଳକୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments