ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏହି 5ଟି ରାଶିର ଚମକି ଉଠିବ ଭାଗ୍ୟ, ଏହି ରାଶିରେ ହେଉଛି ରାଜଯୋଗ, ହେଇଯିବେ କୋଟିପତି

ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ | ରାଶିଫଳ ଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନରେ ଘଟିଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇପାରିବ | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ରହିଥିବ ଯେ ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆମର ତାରାମାନେ କ’ଣ କୁହନ୍ତି? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ରାଶିଫଳ କହୁଛୁ | ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ସପ୍ତାହର ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବ, ତେବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ଅକ୍ଟୋବର 26 ରୁ ନଭେମ୍ବର 1 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ |

ମେଷ ରାଶି (Aries) ଚ, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ:

ଏହି ସପ୍ତାହ ଏକ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରେ | ଏହି ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଜରୁରୀ | କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଲୋକମାନେ ଏକାଠି ରହିବେ | ପରିବାରରେ ଭଲ ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସାଥୀ ସହିତ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କଥା ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: କୌଣସି ବଡ଼ ରୋଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ | ଯଦିଓ କାନ୍ଧ, ଗଣ୍ଠି ଯନ୍ତ୍ରଣା ବିରକ୍ତିକର ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି (Taurus) ଇ, ଅ, ଆ, ଉ, ବ, ବି, ଭ, ମ, ମା:

ଆବଶ୍ୟକତାରେ ନିଜ ଲୋକସହଯୋଗ କରିବେ | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଅଶାନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଛାଇ ରହିବ | ପିତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ଏକ ଲାଭକୁ ନେଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ପ୍ରତିଦିନ ଗାଇକୁ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ଉପହାର ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଖୁସି କରିପାରିବେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଚାକିରି ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଉତ୍ସରୁ ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଋତୁ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini) କି, କୁ, ଦ, ଡ଼, ଜ, କ, କୋ, ହା:

ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଟେନସନ ରହିବ | ବ୍ୟାପାର-ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ | ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ଚିନ୍ତାଧାରାର ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଛୋଟ ବାଧାବିଘ୍ନ ଆପଣଙ୍କ ପଥରେ ଆସିପାରେ, ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ମାର୍ଟ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଖୁସି ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ, ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ସମ୍ଭାବନା ଆଣିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଆଣ୍ଠୁ ଏବଂ ଗଣ୍ଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer)ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଡି, କର, ଦେ, କର:

ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ପରିବାରର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଭଲ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | କଳାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପର୍କରେ ନୂତନ ଚେତନା ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି ସୁନ୍ଦର ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରିବ | ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ, ଧ୍ୟାନରେ ରଖ ଯେ ତୁମେ ଖରାପ ଭାବନା ଏବଂ ଟେନସନର ବିଷୟ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝି ନ ଥିବାରୁ ଆପଣ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟ ଉପରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବେ ଫିଟ୍ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo) ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ନିଜ ଅଫିସରେ କିମ୍ବା ଘରେ ଟିକେ ଚାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ପ୍ରତି କର୍ତ୍ତବ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର କଥାବାର୍ତ୍ତାରୁ ଅନ୍ୟମାନେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ପରିବାରର ଏକ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଶୁଭଫଳ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ଧର୍ଯ୍ୟ କମିପାରେ | ନିଜ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଲଭମେଟ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନର କିଛି ଲୋକମାନଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତି ଏହି ସପ୍ତାହରେ ହୋଇପାରେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହେବ, ଏହି ସମୟରେ କିଛି ଲୋକ ଅସୁସ୍ଥ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo) ପା, ପା, ପୋ, ସ, ନ, ପ, ପେ, ପୋ:

ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅନ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଯୋଜନା ସହିତ ଆଗକୁ ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା କରିବେ | କୌଣସି ଅଧିକ ସମୟ ନେଇପାରେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ସାମାନ୍ୟ ବଢାଇପାରେ | କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ | ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେତୁ ଧାରଣା ବିନିମୟ ହୋଇପାରେ | ଘରେ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ରହିବ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଯେଉଁମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିଙ୍ଗଲ, ସେମାନଙ୍କର ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଛବି ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବୁଦ୍ଧିର ତୀବ୍ରତା ସହିତ, ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ନିଜକୁ ଫିଟ୍ ରଖିବା ପାଇଁ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ହେବ | ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ଯୋଗର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି (Libra) ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଦୈନିକ କାରବାର ସୁଖଦ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ହଠାତ୍ ଲାଭ ପାଇବେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ବନି ରହିବ। ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ କ୍ରୋଧିତ ହେବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ଏବଂ ବାହ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ କାହା ସହିତ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବଡ଼ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନାରୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio) ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ:

ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସେମାନେ ଯେକ any ଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ମନ ଗଭୀର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ରହସ୍ୟମୟ ଶୃଙ୍ଖଳା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବ | ଚିନ୍ତାକରି କୁହନ୍ତୁ, ଯାହାଫଳରେ କାହା ସହିତ ବିବାଦ କିମ୍ବା କ୍ରୋଧ ନହୁଏ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଆସିପାରେ, କିନ୍ତୁ ସପ୍ତାହ ଶେଷ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଖ ଆଣିଦେବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ସକାଳୁ ଉଠିବା ଏକ ଅଭ୍ୟାସ କର |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius) ୟେ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ:

ଆୟ କମ୍ ହେବ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ବେପରୁଆ ହୁଅ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ରଖି କାମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଭଲ ରଖିବା ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖିବା ଉଚିତ୍ | କିଛି ଦୁଖଦ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଏହି ସପ୍ତାହ ପରିବାର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ବୁଝାମଣା ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ବଢ଼ାଇଇବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଫିଟ୍ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯିବ |

ମକର ରାଶି (Capricorn) ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ପରିବାରରେ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ପାରିବାରିକ ଜୀବନକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ| କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ନୂଆ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିପାରେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବ | ପରିବାର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହି ସପ୍ତାହଟି ଅତିବାହିତ ହେବ କାରଣ ଉଭୟ ସ୍ଥାନରେ ଆବଶ୍ୟକ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜ ହୃଦୟ କଥାକୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ, ଏହା ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରିବ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଭଜା ଏବଂ ମସଲା ଜିନିଷ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius) ଗୁ, ଗେ, ଗ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ,ଦା:

ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ ରହିବାକୁ ପଡିବ |ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଜିନିଷଗୁଡିକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଦଳିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଇଚ୍ଛା ଅନୁସାରେ ଯିବ | ଆୟ ରହିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିପଦ ପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | ଗରିବଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖାଦ୍ୟ ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ, ଆପଣ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପାଇବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ସାଥୀଙ୍କୁ ସମୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଆପଣ ଯେତେ ଅଧିକ କାମ କରିବେ, ସେତେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ବଞ୍ଚନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣ ଅନେକ ଦିନର ଅସୁସ୍ଥତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି (Pisces) ଡି, ଡୁ, ଥ,ଜ , ଦେ, ଚା ,ଚି:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଦୟାକରି ଜ୍ଞାନୀଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅର୍ଥନୈତିକ ଦିଗ ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରିବ | କାହାର ଆଚରଣ ହୃଦୟକୁ ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଅପବ୍ୟବହାରର ମାଧ୍ୟମ ପାଇବେ | ବିପଦ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରନ୍ତି | ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ କିନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରକୃତିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆୟ ଅଧିକ ହେବ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ କମ୍ ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତାକୁ ମଧ୍ୟ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶି ଫଳ କିପରି ଲାଗିଲା ଆମକୁ ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ ଜରିଆରେ କୁହନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments