ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ: ସଫଳତାର ନୁଆ ସୀଢୀ ଚଢ଼ିବେ ଏହି 5ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ, ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମିଳିବ ସଫଳତା, ହେଇଯିବେ ମାଲାମାଲ

ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ରାଶିଫଳ ଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଥିବ ଯେ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆମର ତାରା କ’ଣ କୁହନ୍ତି? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ରାଶିଫଳ କହୁଛୁ | ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନରେ ଏକ ସପ୍ତାହର ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବେ, ତେବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 2 ରୁ ନଭେମ୍ବର 8 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ |

ମେଷ (Aries) ଚ, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ:

ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ନିରାଶା ଏବଂ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ପୁରା ଧ୍ୟାନ କାମରେ ଲାଗିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେତୁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ | ପିଲାଦିନର ସ୍ମୃତି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କର ଏହି ଗୁଣକୁ କଦାପି ହ୍ରାସ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଗୋପନୀୟତା ବଜାୟ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଛି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବେତନ ବୃଦ୍ଧି କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଜଡିତ ଭଲ ଖବର ଆଶା କରିପାରନ୍ତି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ବାସି ଖାଦ୍ୟ କିମ୍ବା ଜଙ୍କ ଫୁଡ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଦିନକୁ ଗୋଟିଏ ଫଳ ଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି (Taurus) ଇ, ଓଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୁ, ଭେ, ୱୋ ବୋ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସ୍ଥଗିତ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟର ତାରକା ଉଚ୍ଚ ରହି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମନରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ଶୀଘ୍ର କଥା ହେବାବେଳେ ଧର୍ଯ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ | ପାଟିରୁ ଭୁଲ ଶବ୍ଦ ବାହାରିପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ ନରମ ରହିବ | ଆପଣ ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ | ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଜରୁରୀ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସପ୍ତାହ ହେବ | ଲାଭ ଏବଂ ଗ୍ରାହକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଅଧିକ ଭଜା ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini) କି, କୁ, ଦ, କୋ, କ, ଜ, ଡ଼, ହା:

ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଦୂରରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭାଗ୍ୟ ହେତୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଯାନକୁ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଚଲାନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଗତିରେ ଚଲାନ୍ତୁ, ନଚେତ ଦୁର୍ଘଟଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଧୋକା ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଯୁବ ପ୍ରେମୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅସ୍ଥିର ରହିବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer) ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଦ, କର, ଦେ, କର:

ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରିବେ | ଭଲ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଭାଗୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ କିଛି ବଡ ଟଙ୍କା ହାସଲ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଖେଳ ଜଗତ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ରାଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣ ସଠିକ୍ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ କରିବେ, ତେବେ ଆପଣ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ଅନିୟମିତ ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo) ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଏକ ଛୋଟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ବଢାଇପାରେ | ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ସହଜରେ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆପଣ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସଫଳତାର ରହସ୍ୟ | ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ବନିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଉଭୟ ନୂଆ ଏବଂ ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ କିନ୍ତୁ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ, କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo) ପା, ପା, ପୋ, ଶ, ସ, ଥ, ପେ, ପୋ:

ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କାହା ସହିତ ବିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କର ଶବ୍ଦ ଯୋଗୁଁ ବନିଥିବା କାମ ବିଗିଡି ପାରେ | ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ କାରବାର କରିବା କିମ୍ବା କୌଣସି କାମ କରିବା ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଏକ ପ୍ରକଳ୍ପ ବିଷୟରେ ଏକ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ | ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସମ୍ପର୍କରେ ରୋମାନ୍ସ ବଢ଼ିବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଏହି ସପ୍ତାହ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଲାଭ ମିଳିବ ନାହିଁ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା ରାଶି (Libra) ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ତା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସମସ୍ତ କାମ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସମୟରୁ ଟଙ୍କା ଅଟକି ରହିଛି, ତେବେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଚାଳିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ସପ୍ତାହ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଚାପ ସତ୍ତ୍ୱେ ସମୟ ଭଲ ହେବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଯେଉଁମାନେ ଟୁର୍ ଏବଂ ଟ୍ରାଭେଲ୍ସର ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ ଏବଂ ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିବ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio) ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବିଗିଡି ଯାଇଥିବା ବ୍ୟବସାୟକୁ ଏକତ୍ର କରିବା ଉଚିତ୍ | ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଲାଭ ଦେବ | ମାଲିକ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ପସନ୍ଦ କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଦେଇପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦରମା ପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍କର୍ଷ ହେବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଢୁଥିବା ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ଦୂର ହେବ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ କାରଣ ଏହି ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius) ୟେ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ବଡ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | କେବଳ ଏକ ସାଙ୍କେତିକ ବଳିଦାନ ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଫେରାଇ ଆଣିପାରେ | ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ସମୟରେ ଶତ୍ରୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସଫଳତାର ସହିତ ହାତରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଏବଂ ସମୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷରେ ନଷ୍ଟ କରିପାରନ୍ତି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଖୁସିର ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଅଫର ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଥଣ୍ଡା କାଶ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି (Capricorn) ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ | ସଚେତନ ଭାବରେ ଯେକୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କର ସକରାତ୍ମକ ଆଚରଣ ସବୁ ଜାଗାରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବଢାଇବାରେ ସଫଳ ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଟେନସନ ରହିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରେମ ବଢ଼ିବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: କ୍ୟାରିୟରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଛୋଟ ଶିଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: କିଛି ଲୋକ ଏସିଡିଟି ଏବଂ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | କମ ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius) ଯାଅ, ସମଲିଙ୍ଗୀ, ଯାଅ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ ଏବଂ ଲାଭ କମ୍ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସିବ | କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର କାମ ସହିତ ଅର୍ଥ ରଖିବା ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନ ପଡ଼ିବା ଭଲ ହେବ | କୌଣସି ବିତର୍କର ଅଂଶ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ ବଢିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଯେଉଁମାନେ ମାର୍କେଟିଂ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଭଲ ଗ୍ରାହକ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ | ବାହାରେ ଫାଷ୍ଟଫୁଡ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ |

ମୀନ ରାଶି (Pisces) ଡୁ, ଥା, ଝ, ଜ, ଦିଅ, ଦିଅ, ଚା, ଚି:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଦୂରର ସମ୍ପର୍କରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ନିଜ ଲୋକଙ୍କର ପୂର୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସହକର୍ମୀମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି | କୌଣସି ବିଷୟରେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କର ସିନିୟରମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଯେକୌଣସି ଡିଲ୍ କରିବାବେଳେ ଆପଣ ଭାବିଚିନ୍ତି ଅଗ୍ରଗତି କରିବା ଉଚିତ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ କିଛି ଜିନିଷ ଭଲ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ସାମାନ୍ୟ ବଢିପାରେ |

ଆପଣ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 2 ରୁ ନଭେମ୍ବର 8 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତର ସମସ୍ତ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ପଢିଲେ | ଆପଣଙ୍କୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 2 ରୁ ନଭେମ୍ବର 8 ର ଏହି ରାଶିଫଳ କିପରି ଲାଗିଲା? କମେଣ୍ଟରେ ନିଜର ମତାମତ ନିଶ୍ଚୟ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ରାଶିଫଳକୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments