ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ: ଏହି ସପ୍ତାହ, ଏହି 8ଟି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷୀବ ମାଙ୍କର କୃପା, ଘର ଭରିଯିବ ସୁଖ ଶାନ୍ତିରେ, ଧନର ହେବ ବର୍ଷା

ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ | ରାଶିଫଳ ଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନରେ ଘଟିଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିପାରିବ | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ରହିବ ଯେ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆମର ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ କ’ଣ କୁହନ୍ତି? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ରାଶିଫଳ କହିବୁ | ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ଏକ ସପ୍ତାହର ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବେ, ତା ହେଲେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଅକ୍ଟୋବର 19 ରୁ ଅକ୍ଟୋବର 25 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ପଢନ୍ତୁ|

ମେଷ (Aries, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ)

ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମୁହାଁମୁହିଁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଗତିର ପଥରେ ଆଗକୁ ବଢିବ | ପ୍ରେମରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ବିରୋଧ ଯୋଗୁଁ ହୃଦୟ ଦୁଃଖିତ ହେବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତିରିକ୍ତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଆଖି ଏବଂ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ (Taurus, ଇ, ଓ, ଏ,ଉ,ବା,ବି,ବୁ, ବେ,ବୋ)

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଏସବୁ ବ୍ୟତୀତ, ଆଚରଣ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଏକ ଅବାଞ୍ଛିତ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାଣିଜ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କଳା ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତର ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କାରବାରରେ ଆପଣ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଖୋଲାଖୋଲି କଥା ହୁଅନ୍ତୁ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏକ ସଂସ୍ଥା ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲେ ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଛୋଟ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ |

ମିଥୁନ (gemini, କା,କି,କୁ,ଘ,ଡ଼,ଢ, କେ,କୋ,ହ)

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଭଲ ହେବ | ଅଟକି ରହିଥିବା କାମକୁ ସଫଳତା ସହ କରିବେ | ସାହିତ୍ୟ ଏବଂ କଳା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହାୟତା କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟର ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ| ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ଉପହାର ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ରୋଗ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ (Cancer, ହି, ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଡି, ଡୁ, ଡେ,ଡୋ)

ବ୍ୟବସାୟୀ ଭାବେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ ଏବଂ କୌଣସି ନୂତନ ଚୁକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଆସିପାରେ | ନିଜେ କୌଣସି ଆର୍ଥିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କଷ୍ଟ ଉପାର୍ଜିତ ଟଙ୍କା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପ୍ରଭାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରବାହ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ନିଜ ଅପେକ୍ଷା ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କୁ ଅପମାନ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସପ୍ତାହ ହେବ | ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ଏବଂ ସ୍ଥାୟୀ ହେବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବିରୋଧୀ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିପାରିବେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ, ଆପଣ ଥଣ୍ଡା କିମ୍ବା ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି (Leo, ମା,ମି, ମୁ, ମେ ମୋ,ଟା,ଟି, ଟୁ,ଟେ)

ଏହି ସପ୍ତାହଗୁଡିକରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରନ୍ତି | କାମକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ, ଯାହା ପାଇଁ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବିବେକ ସହିତ କାମ କରନ୍ତୁ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ସପ୍ତାହରେ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ପାଇଁ ଏହା ଭଲ ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ସମ୍ପର୍କକୁ ଭଲ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସପ୍ତାହ | ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଯଦି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଯେଉଁମାନେ 50 ବର୍ଷ ଅତିକ୍ରମ କରିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ନିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଛାତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି (Vigro, ଧୋ, ପା, ପି, ପୁ, ଶ,ଣ,ଠ,ପେ,ପୋ)

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର ନକରି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଉଚିତ୍ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସୁଯୋଗର ନୂଆ ଦ୍ୱାର ଖୋଲି ପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ କିଛି କାମ କରାଯିବ ଏବଂ କିଛି କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ | ଏକ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀରେ ବସିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଆପଣ ପାଇବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ପାରସ୍ପରିକ ସମନ୍ୱୟରେ ଚାଲିବାକୁ ପଡିବ, କିଛି କାରଣରୁ ସାଥୀ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପରେ ଏହାକୁ ଅନୁତାପ କରିବେ | ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଥଣ୍ଡା ଏବଂ ଜର ଭଳି ଛୋଟ ସମସ୍ୟା କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ |

ତୁଳା (Libra ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ,ତା, ତି, ତୁ,ତେ)

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରେ | ବୁଦ୍ଧି, ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଚତୁରତା ସହିତ, ଆପଣ ନିଜ ସପକ୍ଷରେ ପରିସ୍ଥିତି କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରାଜନୀତିରେ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ବହୁତ ଭଲ ହେବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ | ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମରେ ଆପଣ ହ୍ରାସ ପାଇପାରନ୍ତି | ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ସଫଳତା ପାଇବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ତୀବ୍ର ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ସମ୍ଭାବନା ଆଣିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ ।

ବିଛା ରାଶି (Scorpio, ତୋ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ)

କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜିନିଷ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ସର୍ତ୍ତ ରହିବ ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭବ ହେବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଏବଂ ପରୋକ୍ଷ ଲାଭ ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉଚ୍ଚକର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମଙ୍ଗଳ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେବ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ନିଜ ଘରର ଜିନିଷକୁ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଭୁଲ ମତ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଧନ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ଲାଭଜନକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଯୋଗକୁ ନିତ୍ୟକର୍ମରେ ସ୍ଥାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି ( Sagittarius. ୟେ,ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା,ଦା,ଭେ)

ଭଉଣୀଙ୍କ ସ୍ନେହ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣ ଧାର୍ମିକ ହେବ ଏବଂ ପୂଜା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ବୃଥା ଝଗଡା କରାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁଚ୍ଛ ବିଷୟ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ, କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ | ଏହି ସପ୍ତାହ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ହାରାହାରି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ବାଜ୍ୟା ଜିନିଷରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କିଛି ଜିନିଷ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: କାର୍ଯ୍ୟ ଗତି ଭଲ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ନାମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଯେତେ ସମ୍ଭବ ତରଳ ପଦାର୍ଥ ପିଅନ୍ତୁ, ଅନେକ ରୋଗ ଦୂର ହୋଇଯିବ |

ମକର ରାଶି (Capricorn ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି)

ନିଜ କଥାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ତଥାପି କୌଣସି ବିଷୟରେ ମନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଯିବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀ ସେମାନଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ବାସ୍ତୁଗତ ଆରାମ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ଉପଭୋଗ ପାଇଁ ଆପଣ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଯେଉଁମାନେ ବିବାହିତ, ସେମାନେ ନିଜ ପତିଙ୍କର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ବୌଦ୍ଧିକ ଦକ୍ଷତା ଆଧାରରେ, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅସୁବିଧାକୁ ସମାଧାନ କରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ (Aquarius ଗୁ, ଗେ, ଗ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ,ଦା)

ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିବେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସପ୍ତାହ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଜରୁରୀ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଉଚ୍ଚ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ନିକଟରେ ଆପଣଙ୍କ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରକାଶ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥାନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ସପ୍ତାହ ଭଲ | ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଭଜା ଏବଂ ମସଲା ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ ( Pisces, ଡି, ଡୁ, ଥ,ଜ, ଦେ,ଚା,ଚି)

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କଙ୍କୁ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ | ସାନ ଭାଇଭଉଣୀ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନେ ଅଲଗା ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି, କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅଳସୁଆ ରହିବେ ତେଣୁ କିଛି କାମ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇନପାରେ ଏବଂ ଏହା ଦ୍ୱାରା ବିରକ୍ତ ହେବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ, ପ୍ରେମିକକୁ ମିଛ କହିବା ବନ୍ଦ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ କିନ୍ତୁ ମାନସିକ ଚାପ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରିବେ |

ଆପଣ ଅକ୍ଟୋବର 19 ରୁ ଅକ୍ଟୋବର 25 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ରାଶିର ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ପଢ଼ିସାରିଛନ୍ତି | ଅକ୍ଟୋବର 19 ରୁ ଅକ୍ଟୋବର 25 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ଏହି ରାଶିଫଳକୁ କିପରି ପସନ୍ଦ କଲେ, ଦୟାକରି ମତାମତ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଜନ ସହ ସେୟାର କରନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments