ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ: ଏହି ସପ୍ତାହ ଏହି 5ଟି ରାଶି ଉପରେ ବର୍ଷୀବ ଭୋଳାବାବା ଙ୍କର ଅପାର କୃପା, ପୂରଣ ହେବ ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା…

ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ରାଶିଫଳ ଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ରହିଥିବ ଯେ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆମର ତାରାମାନେ କ’ଣ କୁହନ୍ତି? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ରାଶିଫଳ କହୁଛୁ | ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନରେ ଏକ ସପ୍ତାହର ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବେ, ତେବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 30 ରୁ ଡିସେମ୍ବର 6 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ |

ମେଷ (Aries) ଚ, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ:

ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ଆଣିପାରେ | ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଅତୁଳନୀୟ ସଫଳତା ପାଇବ | ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ନୂତନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିବା ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଶୁଭ ଅଟେ | କିଛି କାମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ଆସିବ, କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟର ଅତ୍ୟଧିକ ଭାର ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଚାପ ସାମାନ୍ୟ ବଢ଼ିପାରେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ, କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି (Taurus) ଇ, ଓଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୁ, ଭେ, ୱୋ ବୋ :

ଚାକିରୀରେ ଆପଣଙ୍କର ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି | ପିତାଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ ଏବଂ କ୍ଷେତ୍ରର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଉତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଘରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିବାର କମ୍ ସୁଯୋଗ ପାଇବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଛାତ୍ରମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଚାପ ଆପଣଙ୍କୁ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଏବଂ ଏସିଡିଟି ଦେଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini) କି, କୁ, ଦ, ଡ଼, ଗ, କ, କୋ, ହ:

ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ କାରଣ ଆୟରେ କିଛି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଜିନିଷ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ଅଭାବର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଭଲ ପରିବାର ଏବଂ ମିଳିତ ଜୀବନ ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ସମ୍ପର୍କ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିପାରେ | ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପଦୋନ୍ନତିର ଏକ ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟାର କାରଣ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer) ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଦ, କର, ଦେ, କର:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବ୍ୟସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ହେତୁ, ଆପଣ ପରିବାରକୁ କମ୍ ସମୟ ଦେଇପାରିବେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ମାତାଙ୍କ ଆଶିର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ ଏବଂ କଷ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉଚ୍ଚ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ରହିବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନଶୈଳୀରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପରସ୍ପର ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ପାଇବ | ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ପାଣିପାଗ କାରଣରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo) ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ନୂତନ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରିବେ ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ସପିଂ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ପାଇବେ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ଅଫିସରେ କୌଣସି ଜଟିଳ ବିଷୟର ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସମାଧାନ ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ପାଇବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସନ୍ଧାନ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରି ଅନୁଭବ କରାଇବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ସନ୍ତୋଷଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପେଟର ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo) ପା, ପା, ପୋ, ଶ, ସ, ଥ, ପେ, ପୋ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଡକୁ ରହିବ | ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିର ବୃଦ୍ଧି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ | ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ମାନସିକ ଉତ୍ତେଜନା ଆପଣଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତି ହେବ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: ଆକାଉଣ୍ଟସ ର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ବହୁତ ଭଲ ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଥଣ୍ଡା ଅସ୍ୱାଭାବିକତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି (Libra) ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ତା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବିପଦ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି, ସଂଯମତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନୂଆ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ | କିଛି କାମ କରିବାକୁ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ମିଶି ଯୋଜନା କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସକାରାତ୍ମକ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଟିକିଏ ସ୍ଥାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଅଧିକ ଭଜା ମସଲା ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio) ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଘରେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ ବନ୍ଦ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅର୍ଥନୈତିକ ଦିଗ ଭଲ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ କିନ୍ତୁ ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସଚେତନ ଭାବରେ ଯେକୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀଙ୍କୁ ବହୁତ କଠୋର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଖରାପ ହୋଇପାରେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଅତିରିକ୍ତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | କାମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius) ୟେ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖର ବାତାବରଣ ରହିବ ଏବଂ ଘରେ କିଛି ଛୋଟ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଅତିଥି ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଦରମା ପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭାବିଚିନ୍ତି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ, ଏକ ଛୋଟ ଭୁଲ୍ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଖରାପ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଦେଖାଦେଇପାରେ |

ମକର ରାଶି (Capricorn) ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି:

ଏହି ସପ୍ତାହ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଆରମ୍ଭ ଟିକିଏ ଭଲ ଉପାୟରେ ହେବ କାରଣ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାମକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରିବ ଏବଂ ଏପରି କିଛି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ, ଯାହାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ଦୂର ହେବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius) ଯାଅ, ସମ, ଯାଅ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା:

ଏହି ସପ୍ତାହ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ପୁରା ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କୌଶଳ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ କାରଣ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଫିଟ୍ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି (Pisces) ଡୁ, ଥା, ଝ, ଜ, ଦିଅ, ଦିଅ, ଚା, ଚି:

ଏହି ସପ୍ତାହ କାହା ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | କୌଣସି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ | ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶକ୍ତିର ଅଭାବ ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ଯାହା ଚିନ୍ତା ବଢାଇବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଗଭୀର ହୋଇପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅସାବଧାନତା କିଛି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ଆପଣ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 30 ରୁ ଡିସେମ୍ବର 6 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତର ସମସ୍ତ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ପଢିଲେ | ଆପଣଙ୍କୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 30 ରୁ ଡିସେମ୍ବର 6 ର ଏହି ରାଶିଫଳ କିପରି ଲାଗିଲା? କମେଣ୍ଟରେ ନିଜର ମତାମତ ନିଶ୍ଚୟ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ରାଶିଫଳକୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments