ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ: ଏହି ସପ୍ତାହ 5ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଅପାର ଲାଭ, ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କର ବଢ଼ିପାରେ ସମସ୍ୟା… ଅନ୍ୟମାନେ ହେଇଯିବେ ମାଲାମାଲ…

ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ରାଶିଫଳ ଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନରେ ଘଟିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ରହିବ ଯେ ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆମର ତାରା କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ରାଶିଫଳ କହୁଛୁ | ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହର ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବ, ତେବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଅକ୍ଟୋବର 5 ରୁ ଅକ୍ଟୋବର 11 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ |

ମେଷ ରାଶି (Aries) ଚ, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବେ | ମନ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଅଘଟଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ସଫଳତା ପାଇବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅଟକାଇ ପାରିବ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏହି ମାସରେ ଫଳ ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ସ୍ୱରର ମଧୁରତା ଏବଂ କ୍ଷେତ୍ରର ବିସ୍ତାରତା ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଆପଣ ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ପାଇବେ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ଆସିପାରେ, ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି (Taurus) ଇ, ଓଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୁ, ଭେ, ୱୋ ବୋ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବେ | ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ରହିବ | ଖରାପ କାମରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କ୍ଷତି ହେବ | ଜିନିଷ ଏବଂ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବାର କ୍ଷମତା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଗରେ ରଖିବ | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଫେରାଇ ପାରିବେ | ପରୋପକାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସପ୍ତାହଟି ଭଲ ହେବ | ପ୍ରାରମ୍ଭରେ, ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଫିଟ୍ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini) କି, କୁ, ଡ଼, ଛ, କେ, କୋ, ହ, କ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଦେୟ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ | ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ସଂଗ୍ରହ କରିବ | ଭାବିଚିନ୍ତି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ, କୌଣସି ନୂଆ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଜ୍ଞା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ | ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରାପ୍ତ ସହାୟତା ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ସାଥୀଙ୍କ ଅସୀମ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମର ବନ୍ଧନକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ନୁହେଁ | ପେଟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ମାନସିକ ଟେନସନ ରହିବ |

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer) ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, d, କର, ଦେ, କର:

ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟରୁ ସ୍ଥଗିତ ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଗତି ଲାଭ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସକ୍ରିୟ ରହିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ପରିବାରକୁ ସମୟ ଦେଇପାରିବେ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସ୍ତାବ ବିଫଳ ହୋଇପାରେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ରହିବ | ଅସୁସ୍ଥତା ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo) ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମେ, ମେ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ। ନିଜର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି, ଏଥିରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ଆସିବ | କଳା ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବିଶେଷ ହେବ | ଟଙ୍କା ମିଳିବ | ରାଜନୀତିରେ, ଆପଣ ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ନେତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ମଧ୍ୟ ସଙ୍କେତ ଅଛି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ମନୋବଳ ଅନୁକୂଳ ହେବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଅଧିକ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo) ଧୋ, ପା, ପି, ପୋ, ସ, ନ, ଚ, ପେ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ସଫଳ ହେବେ | ରାଜନେତାମାନେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ। ଅର୍ଥନ matters ତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅତିରିକ୍ତ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇପାରେ | ତଥାପି, ଧୀରେ ଧୀରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ତୁମର ମନମୁଖୀ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ବକ୍ତବ୍ୟର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ନିଅ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶା କର ନାହିଁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ଏକ ନୂଆ ପ୍ରେମିକ ପାଇବାର ମଧ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଅଛି |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ଯେକୌଣସି ବିଷୟରେ ଶିକ୍ଷା ଲାଭ କରିଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଛୋଟ ରୋଗକୁ ମଧ୍ୟ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି (Libra) ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ,ତା,ତି,ତୁ,ତେ:

ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି| ଏକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବେ | କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ|

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଠାରୁ ହଠାତ୍ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିପାରେ|

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି|

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଗଣ୍ଠି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio) ନ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ,ନୋ, ୟା, ୟି, ୟୁ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକ ପରାମର୍ଶ ଦେବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବା ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦିଗରେ ଗତି କରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସଫଳତାରେ ଖୁସି ହେବେ | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନେଇ ମନରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆନନ୍ଦ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପାଇବେ, ସାଥୀଙ୍କୁ ସମୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ|

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ରହିବ| କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି (ଧନୁ) ୟେ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଦା:

ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ଖୋଜୁଥିବା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଭଲ ଅଟେ | ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ଘରୁ ବହୁତ ଦୂରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ| ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ଶିଖିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | କେତେକଙ୍କ ପାଇଁ ଯାନ କିମ୍ବା ବାସସ୍ଥାନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରି ଖୁସି ହେବେ|

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ| ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ।

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି|

ମକର ରାଶି(Capricorn)ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି,ଖୁ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଗି:

ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ| ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ହେବେ| ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା କାମ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ | ଶକ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ| ଅଟକି ରହିଥିବା ଯୋଜନାଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ପୁନଃ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ | ମହିଳା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସହାୟତା ମିଳିବ| ପରିବାର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ|

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ|

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ଖାଦ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius) ଗୁ, ଗେ, ଗୋ,ସା, ସି, ସୁ, ସେ, ସୋ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ନିଷ୍ଠାପର ପ୍ରୟାସ ସହିତ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହେବ | ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ଉପରେ ଏକ ବଡ଼ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ| ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ରହିବ | ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଘରର ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଦିଗକୁ ଦେଖନ୍ତି, ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କୌଣସି ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବ ନାହିଁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ଯେଉଁମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅବିବାହିତ, ପ୍ରେମର ଫୁଲ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଫୁଲାକିତ କରିପାରେ|

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ମିଳିପାରେ| ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି (Pisces) ଡା, ଡୁ,ଥ,ଝ, ଜ୍ଞ,ଦେ, ଦୋ, ଚା,ଚି:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବେ| ସାଂସାରିକ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଗ୍ରାଧିକାର ଦିଆଯିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ| ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନୂଆ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାବରେ ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ| ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ପ୍ରତି କ୍ଷେତ୍ରକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ| ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କ କିଛି ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ କ୍ରୋଧ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରକ୍ତ କରିପାରେ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖନ୍ତୁ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଅଧସ୍ତନମାନେ ଚାକିରିରେ ରହିବେ| ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଯଦି ଆପଣ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ ସହିତ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜିର ରାଶି ଫଳ କିପରି ଲାଗିଲା ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କେତେ ପରିମାଣର ଉପକାରୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ଜଣାନ୍ତୁ|

Share Your Views In Comments Below

comments